Cz En

061318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Krpcová

    Člen KA

Pes

  1. Banshee Mobilis in mobile, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 39/100, 42.91 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 30/102, 45.59 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  4. Jumping: 54/101, 41.74 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/102, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  7. Finále L: 2/35, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  8. LA Agility 1: Diskvalifikován

  9. LA Agility 2: 24/148, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  10. LA Jumping 1: 7/141, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  11. Zkouška Exam L A3: 14/83, 42.89 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  12. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  13. QA4 Agility: 7/73, 43.57 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  14. QA5 Agility: 30/70, 39.8 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  15. QA6 Agility: Diskvalifikován

  16. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ5 Jumping: 39/72, 48.24 s, 16.37 tr. b., 4.5 m/s

  18. QJ6 Jumping: 3/69, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  19. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  20. Agility I: Diskvalifikován

  21. Agility II: 41/91, 37.76 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  22. Jumping I: 7/94, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  23. Jumping II: Diskvalifikován

  24. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  25. QA1 Agility: 4/108, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  26. QA2 Agility: Diskvalifikován

  27. QA3 Agility: 19/66, 41.44 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  28. QJ1 Jumping: 18/109, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  29. QJ2 Jumping: 39/108, 38.85 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  30. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  31. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  32. Agility I: 4/16, 37.93 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. Jumping I: 3/16, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  34. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  38. 1. Zkouška A3 L: 3/13, 41.26 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  39. 2. Zkouška A3 L: 6/13, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  40. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  41. Vitar Agility Trial I: 4/13, 51.5 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  42. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  44. Agility Trial I: Diskvalifikován

  45. Agility Trial II: 1/4, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  46. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  47. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. VITAR Agility Trial II: 1/15, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  49. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  50. TRIAL I.: Diskvalifikován

  51. TRIAL II.: Diskvalifikován

  52. TRIAL III.: Diskvalifikován

  53. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  54. 1. Zkouška LA3: 3/9, 41.49 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  55. 2. Zkouška LA3: 2/9, 42.1 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  56. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  57. TRIAL I.: 5/7, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  58. TRIAL II.: 2/7, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  60. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška LA3: 2/9, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  63. Agility Individual: 47/106, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  64. Agility Squads as Individual: 32/109, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  65. Jumping Individual: 5/108, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  66. Jumping Squads as Individual: 43/108, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  67. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  68. Agility J Individual: 7/51, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  69. Agility Squads: 13/61, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  70. Jumping J Individual: 24/51, 43.17 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  71. Jumping Squads: 13/61, 35.49 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  72. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  73. 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška: Diskvalifikován

  75. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  76. TRIAL I.: 1/8, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  77. TRIAL II. : 1/8, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  78. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: 9/80, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  82. Jumping II: Diskvalifikován

  83. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  84. Agility Trial I: Diskvalifikován

  85. Agility Trial II: Diskvalifikován

  86. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  87. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  88. I zkouška A2 L: Diskvalifikován

  89. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  90. ZkA I: Diskvalifikován

  91. ZkA II: 1/19, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  92. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  93. Zkouška I.: 7/12, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  94. Zkouška II: 2/12, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  95. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  96. Zk Agility I: 1/10, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  97. Zk Agility II: 2/10, 32.29 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  98. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  99. ZkA I: Diskvalifikován

  100. ZkA II: 1/19, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  101. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  102. TRIAL I.: 2/14, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  103. TRIAL II.: 1/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  104. TRIAL III.: 1/14, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  105. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  106. Agility J: Diskvalifikován

  107. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  108. Jumping J: 19/49, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  109. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  110. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  111. Jumping open LA: 4/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  112. Jumping tunel LA: Diskvalifikován

  113. Zkouška LA1: 1/9, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  114. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  115. 1. zkouška LA1: 1/20, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  116. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  117. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  118. 1. zkouška: 1/22, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  119. 2. zkouška: Diskvalifikován

  120. 3. zkouška: Diskvalifikován

  121. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  122. Agility 1: Diskvalifikován

  123. Agility 2: Diskvalifikován

  124. Agility 3: Diskvalifikován

  125. Agility 4: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: 50/200, 37.07 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  129. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  130. Agility Trial I: Diskvalifikován

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  133. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  134. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  135. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 47/169, 39.46 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  136. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 19/61, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  137. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 25/62, 31.63 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  138. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  139. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 8/170, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  140. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  141. Zkouška LA1 1 LA1: 7/17, 40.61 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  142. Zkouška LA1 2 LA1: 12/17, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  143. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  144. Agility Trial I: 6/30, 34.51 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  145. Agility Trial II: 5/30, 33.14 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  146. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  147. Agility LA: Diskvalifikován

  148. Jumping LA: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA1: Diskvalifikován