Cz En

064218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Erik Dančišák

    Člen KA

Pes

  1. Baddy, Border kolie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  2. 1. Zkouška LA3: 2/12, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  5. Jumping sobota L: 6/31, 28.79 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  6. ZkouškaLA3 sobota: Diskvalifikován

  7. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  8. LA3 - I.: Diskvalifikován

  9. LA3 - II.: 1/12, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  10. LA3 - III.: 1/12, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  11. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  12. LA3 I: Diskvalifikován

  13. LA3 II: Diskvalifikován

  14. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  15. I. agility L: Diskvalifikován

  16. II. agility L: 23/90, 40.3 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. II. jumping L: 6/97, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  18. I. jumping L: 13/97, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  19. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  20. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  21. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  22. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  23. Agility L - finále: 4/20, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  24. Agility L sobota: 5/37, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  25. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  26. Jumping L sobota: 8/38, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  27. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  29. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  30. III. jumping L: 3/41, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  31. II. jumping L: 6/43, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  32. I. jumping L: 7/43, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  34. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. I. zkouška LA3: 3/19, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  36. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  37. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  38. Agility LA sobota: 3/40, 42.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. Jumping LA neděle: 7/38, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  40. Jumping LA sobota: 5/42, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  41. Zkouška LA3 neděle: 6/18, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  42. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  44. 1.studenecká: Diskvalifikován

  45. 2.studenecká: Diskvalifikován

  46. 3.studenecká: Diskvalifikován

  47. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  48. Agility Open L: Diskvalifikován

  49. Jumping Open L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  52. Neděle Agility LA: 5/35, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  53. Neděle Jumping LA: 2/34, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  54. Neděle Zkouška LA3: 4/16, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Sobota Agility LA: 2/33, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Sobota Jumping LA: 5/35, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  57. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  59. Agility Open: Diskvalifikován

  60. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Jumping Open: 21/136, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  62. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  63. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  64. Jelenův Jumping L: 1/25, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  65. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3: 1/13, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  67. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  68. III. jumping L: 3/31, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  69. II. jumping L: 3/32, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  70. I. jumping L: 3/32, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  71. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  72. Agility Open L: 3/36, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  73. Jumping Open L: Diskvalifikován

  74. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  75. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  76. Agility 1: Diskvalifikován

  77. Agility 2: 78/222, 54.98 s, 10.98 tr. b., 4.0 m/s

  78. Agility 3: 19/177, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  79. Agility 4: Diskvalifikován

  80. Agility Trial: 35/129, 48.45 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  84. QA4 Agility: 25/97, 48.32 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  85. QA5 Agility: 31/96, 50.99 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  86. QA6 Agility: 40/93, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  87. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  88. QJ5 Jumping: 35/94, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  89. QJ6 Jumping: 22/87, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  90. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  91. Finále large : 2/9, 24.38 s, 0.0 tr. b., 6.69 m/s

  92. Jumping II. large: 1/20, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  93. Jumping I. large: 6/19, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  95. QA1 agility: Diskvalifikován

  96. QA2 agility: 19/120, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  97. QA3 agility: Diskvalifikován

  98. QJ1 jumping: 24/123, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  99. QJ2 jumping: 29/122, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  100. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  101. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  102. 1. zkouška LA2: 1/13, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  103. 2. zkouška LA2: 3/11, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  104. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  105. Zkouška III LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška II LA2: 1/13, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  107. Zkouška I LA2: 1/13, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  108. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  109. Agility I: 28/167, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  110. Agility II: 30/165, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  111. Jumping I: 20/169, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  112. Jumping II: 16/161, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  113. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  114. 2. zkouška LA2: 1/13, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  115. I. zkouška LA2: 1/14, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  116. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  117. LA2 1. LA2: 2/6, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  118. LA2 2. LA2: Diskvalifikován

  119. LA2 3. LA2: Diskvalifikován

  120. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  121. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  122. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  123. Jumping LA neděle: 8/70, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  124. Jumping LA sobota: 27/71, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  125. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  126. Zkoušky LA1 sobota: 2/11, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  127. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  128. Agility: Diskvalifikován

  129. Jumping: Diskvalifikován

  130. Zkouška: 3/9, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  131. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  132. 1. běh LA1: 3/13, 30.33 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  133. 2. běh LA1: 3/13, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  135. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. I. zkouška LA1: 5/10, 29.73 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  138. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška LA1: 5/9, 43.49 s, 13.49 tr. b., 4.09 m/s

  140. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  141. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  142. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  144. 1. zkouška LA1: 3/10, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  145. 2. zkouška LA1: 2/10, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  146. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  147. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. První zkouška LA1: 5/11, 31.84 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s