Cz En

065318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Božena Kubešová, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. Arny von Petrowich, Australský ovčák

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  2. 1. zkouška LA2: 7/8, 72.28 s, 23.28 tr. b., 2.63 m/s

  3. 2. Zkouška LA2: 2/7, 65.52 s, 16.52 tr. b., 2.9 m/s

  4. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  5. Agility: 7/17, 77.32 s, 44.32 tr. b., 2.43 m/s

  6. Jumping : 11/18, 59.55 s, 31.55 tr. b., 2.62 m/s

  7. Zkoušky: 1/6, 67.31 s, 17.31 tr. b., 2.78 m/s

  8. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  9. Agility: 15/29, 71.65 s, 26.65 tr. b., 2.79 m/s

  10. Jumping L1: 2/10, 57.61 s, 5.61 tr. b., 3.12 m/s

  11. Zkouška L1: 2/9, 52.32 s, 1.32 tr. b., 2.96 m/s

  12. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  13. TRIAL I.: 1/8, 50.81 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  14. TRIAL II. : 4/8, 53.04 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  15. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  16. JUMPING I. A0 + A1: 3/16, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  17. JUMPING II. A0 + A1: 5/16, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  18. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  19. Zkouška1 A1: 1/5, 52.36 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  20. Zkouška2 A1: 2/5, 48.49 s, 0.0 tr. b., 3.16 m/s

  21. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  22. ZkA I: 2/8, 58.76 s, 9.76 tr. b., 2.65 m/s

  23. ZkA II: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  25. 4.studenecká: 3/16, 62.02 s, 18.02 tr. b., 2.42 m/s

  26. 5.studenecká: 1/17, 50.82 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  27. 6.studenecká: 3/16, 53.33 s, 10.0 tr. b., 2.93 m/s

  28. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  29. Agility: 5/19, 65.31 s, 20.31 tr. b., 2.92 m/s

  30. Jumping: Diskvalifikován

  31. Zkouška: 3/10, 49.17 s, 6.17 tr. b., 3.23 m/s

  32. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  33. ZK1: 6/10, 50.13 s, 5.13 tr. b., 3.35 m/s

  34. ZK2: 8/10, 50.81 s, 19.81 tr. b., 2.91 m/s

  35. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  36. Zkouška II. LA1: 3/4, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  37. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  38. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  39. AGILITY: Diskvalifikován

  40. JUMPING: 17/30, 46.64 s, 15.64 tr. b., 2.96 m/s

  41. LA1: 2/9, 52.76 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  42. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  43. Zkouška: 4/10, 61.76 s, 1.76 tr. b., 3.21 m/s

  44. Zkouška II: 3/10, 47.3 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s