Cz En

071418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Nováková, Agility Louny

    Člen KA

Pes

  1. Colour of Sunshine Segibo, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II L A1: 2/11, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. Jumping I L A1: 5/12, 43.26 s, 9.26 tr. b., 3.21 m/s

  4. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  5. agility open L: Diskvalifikován

  6. Jumping open L: Diskvalifikován

  7. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  9. Agility J Individual: Diskvalifikován

  10. Agility Squads: Diskvalifikován

  11. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Squads: Diskvalifikován

  13. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  14. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  15. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  16. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  17. Agility LVT L: Diskvalifikován

  18. Jumping L: Diskvalifikován

  19. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  20. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  21. agility open L: Diskvalifikován

  22. Jumping open L: Diskvalifikován

  23. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  24. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  25. Open AGI L: Diskvalifikován

  26. Open JUMP L: Diskvalifikován

  27. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  28. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  29. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  30. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  33. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  35. A1 II L: Diskvalifikován

  36. A1 I L: Diskvalifikován

  37. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  38. L A1 I.: Diskvalifikován

  39. L A1 II.: Diskvalifikován

  40. L A1 III.: Diskvalifikován

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  42. Agility ML: Diskvalifikován

  43. Jumping ML: Diskvalifikován

  44. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  45. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  46. II. zkouška LA1: 5/13, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  47. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  49. MLA1 - I.: Diskvalifikován

  50. MLA1 - II.: Diskvalifikován

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  52. Agility ML: Diskvalifikován

  53. Jumping ML: Diskvalifikován

  54. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  55. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  56. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. I. zkouška LA1: 2/13, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  59. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška2 LA1: 3/7, 47.61 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s