Cz En

071618

  1. Kategorie: A1
  2. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vilém Čekajle, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Navy des Plaines du Minervois, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  2. Agility Large Ne: 6/33, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  3. Agility Large So: Diskvalifikován

  4. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  5. Jumping Large So: 7/36, 37.13 s, 15.0 tr. b., 5.55 m/s

  6. LA3 Ne: 9/14, 44.6 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  7. LA3 So: Diskvalifikován

  8. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  9. Agility: 6/21, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  10. Jumping: 1/21, 25.7 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  11. Zkouška: Diskvalifikován

  12. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  13. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. 3. Zkouška LA3: 5/16, 35.24 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  16. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: Diskvalifikován

  19. Jumping I: 47/80, 34.36 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  20. Jumping II: 2/79, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  21. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  22. 1. Zkouška LA2: 5/24, 34.44 s, 20.0 tr. b., 5.81 m/s

  23. 2. Zkouška LA2: 2/17, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  24. 3. Zkouška LA2: 1/16, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  26. Agility 1 L: Diskvalifikován

  27. Agility 2 L: 8/19, 33.29 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  28. Finále L: Diskvalifikován

  29. Jumping 1 L: 4/19, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  30. Jumping 2 L: 9/19, 34.86 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  31. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  33. Agility L - finále: 13/20, 39.79 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  34. Agility L sobota: Diskvalifikován

  35. Jumping L neděle: 12/36, 28.12 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  36. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA2 neděle: 3/11, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  38. Zkouška LA2 sobota: 2/11, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  40. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  41. Jumping L_neděle: 10/33, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  42. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  43. LA2_neděle: 4/6, 37.76 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  44. LA2_sobota: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  46. Agility družstev: 18/70, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  47. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  48. Jumping družstev L: 21/69, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  49. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  50. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  51. Agility Open L: Diskvalifikován

  52. Jumping Open L: Diskvalifikován

  53. Zkouška LA2: 1/8, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  54. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  55. A2 Large: 1/14, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. A2 Large: Diskvalifikován

  57. Agility Open Large: Diskvalifikován

  58. Agility Open Large: Diskvalifikován

  59. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  60. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  61. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  62. LA1_1: 2/13, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  63. LA1_2: 5/13, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  64. LA1_3: Diskvalifikován

  65. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  66. 1. Zkouška LA1: 2/17, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  67. 2. Zkouška LA1: 2/17, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  68. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  69. QA4 Agility: 45/97, 52.82 s, 23.82 tr. b., 4.17 m/s

  70. QA5 Agility: 17/96, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  71. QA6 Agility: 54/93, 44.14 s, 25.0 tr. b., 4.85 m/s

  72. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  73. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  74. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  75. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  76. AGILITY: 21/49, 41.01 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  77. JUMPING: 16/48, 35.02 s, 10.02 tr. b., 4.4 m/s

  78. LA1: 7/24, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  80. Agility I: Diskvalifikován

  81. Agility II: Diskvalifikován

  82. Jumping I: 93/169, 39.36 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  83. Jumping II: 66/161, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  84. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Zkouška 1: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2: 4/11, 50.04 s, 30.0 tr. b., 3.66 m/s

  88. Zkouška 3: 4/6, 26.82 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  89. Zkouška 4: 3/6, 43.67 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  90. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  91. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  92. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  93. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  94. Zkoušky LA1 neděle: 5/9, 28.67 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  95. Zkoušky LA1 sobota: 5/11, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  96. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  97. Agility: Diskvalifikován

  98. Jumping: Diskvalifikován

  99. Zkouška: 5/9, 32.48 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  100. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  101. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  104. Agility klubů L: Diskvalifikován

  105. Jumping L: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  108. Druhá zkouška LA1: 2/6, 29.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  109. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  110. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  111. 1. zkouška LA1: 1/9, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  112. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  114. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  115. Jumping LA neděle: 24/43, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  116. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  117. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  118. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  120. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  122. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  123. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  126. Jumping L: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA1: 1/4, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  129. 1.ZK LA1: 4/20, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  130. 2.ZK LA1: Diskvalifikován