Cz En

071618

  1. Kategorie: A1
  2. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vilém Čekajle, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Navy des Plaines du Minervois, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  2. Agility družstev: 18/70, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev L: 21/69, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  5. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  6. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  7. Agility Open L: Diskvalifikován

  8. Jumping Open L: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA2: 1/8, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  10. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  11. A2 Large: 1/14, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  12. A2 Large: Diskvalifikován

  13. Agility Open Large: Diskvalifikován

  14. Agility Open Large: Diskvalifikován

  15. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  16. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  17. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  18. LA1_1: 2/13, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  19. LA1_2: 5/13, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  20. LA1_3: Diskvalifikován

  21. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  22. 1. Zkouška LA1: 2/17, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  23. 2. Zkouška LA1: 2/17, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  25. QA4 Agility: 45/97, 52.82 s, 23.82 tr. b., 4.17 m/s

  26. QA5 Agility: 17/96, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  27. QA6 Agility: 54/93, 44.14 s, 25.0 tr. b., 4.85 m/s

  28. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  30. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  31. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  32. AGILITY: 21/49, 41.01 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  33. JUMPING: 16/48, 35.02 s, 10.02 tr. b., 4.4 m/s

  34. LA1: 7/24, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  35. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  36. Agility I: Diskvalifikován

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: 93/169, 39.36 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Jumping II: 66/161, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  40. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Zkouška 1: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2: 4/11, 50.04 s, 30.0 tr. b., 3.66 m/s

  44. Zkouška 3: 4/6, 26.82 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  45. Zkouška 4: 3/6, 43.67 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  46. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  47. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  48. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  49. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  50. Zkoušky LA1 neděle: 5/9, 28.67 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  51. Zkoušky LA1 sobota: 5/11, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  53. Agility: Diskvalifikován

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Zkouška: 5/9, 32.48 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  56. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  57. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  60. Agility klubů L: Diskvalifikován

  61. Jumping L: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  64. Druhá zkouška LA1: 2/6, 29.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  65. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  67. 1. zkouška LA1: 1/9, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  68. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  70. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  71. Jumping LA neděle: 24/43, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  72. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  73. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  74. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  76. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  79. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  82. Jumping L: Diskvalifikován

  83. Zkouška LA1: 1/4, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  85. 1.ZK LA1: 4/20, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  86. 2.ZK LA1: Diskvalifikován