Cz En

072518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sylvie Tylšová

    Člen KA

Pes

  1. Jumpy, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  2. 4.studenecká: Diskvalifikován

  3. 5.studenecká: 2/5, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  4. 6.studenecká: 1/5, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  6. Jumping I: Diskvalifikován

  7. Jumping II: Diskvalifikován

  8. Jumping III: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  10. 1.studenecká: 2/7, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  11. 2.studenecká: 3/7, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  12. 3.studenecká: Diskvalifikován

  13. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  14. II. zkouška: Diskvalifikován

  15. I. zkouška: 2/3, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.08 m/s

  16. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  17. 1.kvalifikace: 23/38, 38.92 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  18. 2.kvalifikace: 10/30, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  19. 3.kvalifikace: 12/21, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  20. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  21. Agility 1: Diskvalifikován

  22. Finále: 6/11, 53.41 s, 16.41 tr. b., 3.74 m/s

  23. Jumping 1: 5/18, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  24. Jumping 2: 10/17, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  25. Zkouška 1: 2/4, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  26. Zkouška 2: 1/3, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  28. Agility D: 6/14, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  29. Agility Squads as Individual: 30/63, 53.2 s, 8.2 tr. b., 3.59 m/s

  30. Jumping D: Diskvalifikován

  31. Jumping Squads as Individual: 29/63, 49.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  33. II. zkouška: 1/3, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  34. I. zkouška: Diskvalifikován

  35. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  36. 1 .běh LA1: 7/15, 39.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  37. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  38. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  39. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. I. zkouška LA1: 4/11, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  41. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  42. AGILITY L: Diskvalifikován

  43. JUMPING L: Diskvalifikován

  44. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  45. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  46. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  48. Hra - tuneliáda A1 L: 10/14, 22.24 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  50. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA1: 5/11, 50.54 s, 25.0 tr. b., 3.15 m/s

  52. 3. Zkouška LA1: 6/11, 52.05 s, 22.05 tr. b., 3.07 m/s

  53. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  54. Jumping III L: Diskvalifikován

  55. Jumping II L: 10/27, 62.34 s, 43.34 tr. b., 2.63 m/s

  56. Jumping I L: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  58. 1. Zka - LA1: 12/22, 56.75 s, 21.75 tr. b., 3.03 m/s

  59. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován