Cz En

072518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sylvie Tylšová

    Člen KA

Pes

  1. Jumpy, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška: 1/4, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  5. 1. zkouška: 1/4, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  6. 2. zkouška: 1/4, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  8. Jumping I: Diskvalifikován

  9. Jumping II: 4/12, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. Jumping light: 4/12, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  12. II. zkouška: 1/4, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  13. I. zkouška: 1/4, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual: Diskvalifikován

  16. Agility Squads as Individual: 10/34, 47.14 s, 3.14 tr. b., 4.2 m/s

  17. Jumping Individual: 18/34, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: 18/34, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  19. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  20. Agility 1: Diskvalifikován

  21. Finále: Diskvalifikován

  22. Jumping 1: 4/11, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Jumping 2: 3/10, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. Zkouška 1: 1/6, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  25. Zkouška 2: 2/4, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  26. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  27. Agility D Individual: 4/8, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  28. Agility Squads: 7/22, 45.3 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  29. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads: 6/22, 43.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  32. dr.A2: Diskvalifikován

  33. pr.A2: 6/10, 46.94 s, 16.94 tr. b., 3.43 m/s

  34. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  35. 1.zkouška: 2/5, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  36. 2.zkouška: 4/5, 43.58 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  37. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. I. agility ML: 5/38, 50.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  39. II. agility ML: 22/37, 54.32 s, 14.32 tr. b., 3.87 m/s

  40. II. jumping ML: 12/38, 40.46 s, 5.46 tr. b., 4.35 m/s

  41. I. jumping ML: 16/37, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  42. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  43. II. zkouška MLA2: 3/10, 57.67 s, 13.67 tr. b., 3.81 m/s

  44. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  46. 7.studenecká: Diskvalifikován

  47. 8.studenecká: 4/7, 37.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  48. 9.studenecká: 3/7, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  49. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  50. 4.studenecká: Diskvalifikován

  51. 5.studenecká: 2/5, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  52. 6.studenecká: 1/5, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  53. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  54. Jumping I: Diskvalifikován

  55. Jumping II: Diskvalifikován

  56. Jumping III: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  58. 1.studenecká: 2/7, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  59. 2.studenecká: 3/7, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  60. 3.studenecká: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  62. II. zkouška: Diskvalifikován

  63. I. zkouška: 2/3, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.08 m/s

  64. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  65. 1.kvalifikace: 23/38, 38.92 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  66. 2.kvalifikace: 10/30, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  67. 3.kvalifikace: 12/21, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  69. Agility 1: Diskvalifikován

  70. Finále: 6/11, 53.41 s, 16.41 tr. b., 3.74 m/s

  71. Jumping 1: 5/18, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  72. Jumping 2: 10/17, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  73. Zkouška 1: 2/4, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  74. Zkouška 2: 1/3, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  75. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  76. Agility D: 6/14, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  77. Agility Squads as Individual: 30/63, 53.2 s, 8.2 tr. b., 3.59 m/s

  78. Jumping D: Diskvalifikován

  79. Jumping Squads as Individual: 29/63, 49.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  80. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  81. II. zkouška: 1/3, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  82. I. zkouška: Diskvalifikován

  83. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  84. 1 .běh LA1: 7/15, 39.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  85. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  86. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  87. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA1: 4/11, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  89. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  90. AGILITY L: Diskvalifikován

  91. JUMPING L: Diskvalifikován

  92. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  93. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  94. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  96. Hra - tuneliáda A1 L: 10/14, 22.24 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  97. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  98. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA1: 5/11, 50.54 s, 25.0 tr. b., 3.15 m/s

  100. 3. Zkouška LA1: 6/11, 52.05 s, 22.05 tr. b., 3.07 m/s

  101. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  102. Jumping III L: Diskvalifikován

  103. Jumping II L: 10/27, 62.34 s, 43.34 tr. b., 2.63 m/s

  104. Jumping I L: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  106. 1. Zka - LA1: 12/22, 56.75 s, 21.75 tr. b., 3.03 m/s

  107. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován