Cz En

074618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Neumannová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Easy Z Čertovy Kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 13/19, 42.79 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Jumping light: 16/21, 28.45 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  6. Agility open: Diskvalifikován

  7. Jumping light: Diskvalifikován

  8. Jumping open: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  10. II. zkouška: Diskvalifikován

  11. I. zkouška: 1/8, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  13. 1.kvalifikace: 17/38, 31.17 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  14. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  15. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  16. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  17. Agility 1: 5/16, 33.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. Finále: 2/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  19. Jumping 1: 4/16, 27.5 s, 20.0 tr. b., 5.82 m/s

  20. Jumping 2: 3/15, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  21. Zkouška 1: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2: Diskvalifikován

  23. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  24. Agility: Diskvalifikován

  25. Jumping : Diskvalifikován

  26. Zkoušky: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  28. Agility open: 3/9, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  29. Jumping light: Diskvalifikován

  30. Jumping open: 3/15, 47.07 s, 23.07 tr. b., 3.72 m/s

  31. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA2: 4/5, 36.24 s, 30.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  36. 1. zkouška: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška: Diskvalifikován

  38. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  39. 1. zkouška: 2/10, 36.15 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  40. 2. zkouška: 5/9, 33.74 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  41. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  42. Agility: 10/29, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. Jumping L2: Diskvalifikován

  44. Zkouška L2: Diskvalifikován

  45. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  46. Agility LVT L: 9/22, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA2: 2/7, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  49. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  50. 1.zkouška: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška: Diskvalifikován

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  54. 1.zkouška: 3/7, 30.95 s, 20.0 tr. b., 5.33 m/s

  55. 2.zkouška: Diskvalifikován

  56. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  57. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  58. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  59. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  60. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  61. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  62. Jumping: Diskvalifikován

  63. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  64. III. jumping L: Diskvalifikován

  65. II. jumping L: Diskvalifikován

  66. II. zkouška LA2: 1/5, 45.78 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  67. I. jumping L: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  70. II. zkouška: Diskvalifikován

  71. I. zkouška: Diskvalifikován

  72. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  73. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  75. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  76. 7.studenecká: 5/11, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  77. 8.studenecká: Diskvalifikován

  78. 9.studenecká: 5/11, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  80. 4.studenecká: 2/16, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  81. 5.studenecká: 5/17, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  82. 6.studenecká: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  84. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  85. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  86. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  87. ZkA. LA1 I.: 8/18, 26.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  88. ZkA. LA1 II.: 3/18, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  89. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  90. Jumping I: 11/21, 29.03 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  91. Jumping II: 12/21, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  92. Jumping III: 7/21, 28.61 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  93. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  94. 1.studenecká: Diskvalifikován

  95. 2.studenecká: Diskvalifikován

  96. 3.studenecká: Diskvalifikován

  97. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  98. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  99. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  100. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping: 1/24, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  103. Jumping light: 19/24, 25.35 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  104. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  105. 1. Zkouška LA1: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  106. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 3. Jumping LA1: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  108. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  109. Agility družstva L: Diskvalifikován

  110. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  111. Jumping družstva L: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  112. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  113. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  114. II. zkouška: Diskvalifikován

  115. I. zkouška: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  116. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  117. Agility L: Diskvalifikován

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  121. 1.kvalifikace: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  122. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  123. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  124. Východočeské finále: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  125. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  126. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Jumping L: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  130. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  131. Agility 1: Diskvalifikován

  132. Jumping 1: Diskvalifikován

  133. Jumping 2: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  134. Zkouška 1: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  135. Zkouška 2: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  136. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  137. Agility: Diskvalifikován

  138. Jumping: Diskvalifikován

  139. Zkouška: Diskvalifikován

  140. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  141. ZK1: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  142. ZK2: Diskvalifikován

  143. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  144. II. zkouška: Diskvalifikován

  145. I. zkouška: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  146. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  147. Jelenův Jumping L: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  148. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA1: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  150. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  151. Agility open L: Diskvalifikován

  152. Jumping open L: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  153. Zkouška LA1: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  154. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  155. 1.zkouška: Diskvalifikován

  156. 2.zkouška: Diskvalifikován

  157. Jumping Light: Diskvalifikován

  158. Jumping Standard: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  159. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  160. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  163. Ne-: Diskvalifikován

  164. Ne-Agility: Diskvalifikován

  165. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  166. So-: Diskvalifikován

  167. So-Agility: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  168. So-Jumping: Diskvalifikován

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  170. QA1 agility: Diskvalifikován

  171. QA2 agility: Diskvalifikován

  172. QA3 agility: Diskvalifikován

  173. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  176. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  177. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  178. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  179. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  180. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  181. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  182. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  183. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  184. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  185. AGILITY L: Diskvalifikován

  186. JUMPING L: Diskvalifikován

  187. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  188. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  189. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  190. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  191. Jumping open L: Diskvalifikován

  192. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  193. 1. zkouška A1 LA1: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  194. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  195. Hra - tuneliáda A1 L: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  196. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  197. Agility I: Diskvalifikován

  198. Agility II: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  199. Jumping I: Diskvalifikován

  200. Jumping II: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  201. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  202. 2. zkouška LA1: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  203. I. zkouška LA1: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  204. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  205. Agility open L: Diskvalifikován

  206. Jumping open L: Diskvalifikován

  207. Zkouška LA1: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  208. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  209. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  210. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  211. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  212. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška LA1: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  214. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  215. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  217. 3. Zkouška LA1: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  218. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  219. Jumping III L: Diskvalifikován

  220. Jumping II L: Diskvalifikován

  221. Jumping I L: Diskvalifikován

  222. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  223. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  224. 2. Zka - LA1: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  225. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  226. Jumping L 1: Diskvalifikován

  227. Jumping L 2: Diskvalifikován

  228. Jumping L 3: Diskvalifikován