Cz En

077018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Koucká, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Arnošt Šťastná smečka, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  2. Agility I: 6/12, 52.25 s, 10.25 tr. b., 3.87 m/s

  3. FINAL: 1/7, 60.1 s, 10.1 tr. b., 3.64 m/s

  4. Jumping I: 7/12, 57.87 s, 27.87 tr. b., 3.14 m/s

  5. Jumping II: 7/12, 44.84 s, 18.84 tr. b., 3.7 m/s

  6. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  7. TRIAL I.: Diskvalifikován

  8. TRIAL II.: 7/12, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.9 m/s

  9. TRIAL III.: 2/12, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  10. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  11. Zkouška II. LA3: 3/10, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  12. Zkouška LA3: 2/10, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  13. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  14. Superfinále 1.-místo: 2/2, 49.39 s, 24.39 tr. b., 3.24 m/s

  15. Turnaj I: 5/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  16. Turnaj IIIb: 1/2, 21.86 s, 2.86 tr. b., 3.89 m/s

  17. Zk agility I: Diskvalifikován

  18. Zk agility II: 6/12, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  19. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  20. Agility Zk I: 3/8, 54.73 s, 9.73 tr. b., 3.75 m/s

  21. Agility Zk II: 5/8, 62.92 s, 16.92 tr. b., 3.39 m/s

  22. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  23. 1. Zkouška LA2: 3/11, 45.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  24. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  26. Zkouška II. LA2: 6/8, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  27. Zkouška I. LA2: 4/8, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  28. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  29. Jumping L: 8/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  30. Zkouška II. LA2: 3/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  31. Zkouška I. LA2: 2/10, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  32. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  33. 1. zkouška LA2: 3/10, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  34. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  36. 1. zkouška: 4/18, 45.27 s, 3.27 tr. b., 3.58 m/s

  37. 2. zkouška: 5/19, 44.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  38. 3. zkouška: 11/19, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  39. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  40. Jumping open L: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA2: 4/7, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  42. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  43. 1. běh LA2: 9/14, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  44. 2. běh LA2: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  46. Agility Trial I: 9/17, 62.01 s, 16.01 tr. b., 3.18 m/s

  47. Agility Trial II: 5/16, 56.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  48. Jumping Trial I: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 3.14 m/s

  49. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  50. Agility Trial I: 2/19, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  51. Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  53. 1. Zkouška LA1: 2/16, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.26 m/s

  54. 2. Zkouška LA1: 4/16, 46.98 s, 6.98 tr. b., 3.38 m/s

  55. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  56. 1.zkouška LA1: 5/15, 53.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  57. 2.zkouška LA1: 3/15, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  58. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  59. Zkouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA1 2 LA1: 5/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  61. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  62. Agility Trial II: 4/13, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  63. Agility Trial III: 3/13, 51.34 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  64. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  65. Agility Trial I: 3/30, 45.37 s, 4.37 tr. b., 2.78 m/s

  66. Agility Trial II: 6/30, 50.6 s, 13.6 tr. b., 2.57 m/s

  67. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  68. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  69. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  70. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  71. Trial I: 6/26, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  72. Trial II: 8/26, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  73. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  74. Agility Trial I: Diskvalifikován

  75. Agility Trial II: 7/25, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  76. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  77. 1. zkouška LA1: 1/15, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  78. 2. zkouška LA1: 1/15, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  79. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  80. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA1: 3/21, 46.97 s, 3.97 tr. b., 2.94 m/s

  82. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  83. Agility Trial I: Diskvalifikován

  84. Agility Trial II: 4/11, 52.3 s, 7.3 tr. b., 3.17 m/s