Cz En

081418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikol Horáková, Agility Mělník-Chloumek

    Člen KA

Pes

  1. Ianna Open Gate, Border kolie

Výsledky

  1. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  2. Batmanova zkouška LA2: 5/8, 44.6 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. Supermanova zkouška LA2: 1/8, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  4. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  5. 1. běh LA2 : 7/14, 34.0 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  6. 2. běh LA2 : 3/14, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  7. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  8. Agility Open: Diskvalifikován

  9. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Jumping Open: Diskvalifikován

  11. Jumping Squads as Individual: 31/138, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  12. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  13. Jelenův Jumping L: 8/25, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  14. PhysioDOG Agility L: 8/24, 36.63 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  15. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  17. 1. zkouška LA2: 1/5, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  18. 2. Zkouška LA2: 4/5, 37.17 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  19. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  20. 1. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška - LA2: 4/9, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  22. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  23. LA1_1: 3/13, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  24. LA1_2: 1/13, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  25. LA1_3: 2/13, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  27. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  28. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  29. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  30. So. - Jumping I. L: 10/107, 34.74 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  31. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  32. 1.Zkouška LA1: 1/12, 25.89 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  33. 2.Zkouška LA1: 2/12, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  34. Jumping LA1: 2/12, 20.16 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  36. QA1 agility: Diskvalifikován

  37. QA2 agility: Diskvalifikován

  38. QA3 agility: Diskvalifikován

  39. QJ1 jumping: 64/123, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  40. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  41. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  42. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  43. Zkouška II. LA1: 1/12, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  44. Zkouška I. LA1: 3/12, 29.16 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  45. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  46. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  47. ZkA. LA1 II.: 5/12, 28.82 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  48. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  49. LA1 2. LA1: 4/6, 30.69 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. LA1 3. LA1: 3/6, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  51. LA1 LA1: 2/6, 29.28 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  52. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  53. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  54. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  55. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  56. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  57. Horní Počernice, 2. běh: 2/7, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  58. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  59. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  60. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  62. Jumping L 1: Diskvalifikován

  63. Jumping L 2: 6/41, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  64. Jumping L 3: 17/41, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s