Cz En

083418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Bzuk Edward Plush Berry, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  5. 1. Zkouška LA3: 4/13, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 5/15, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. 3. Zkouška LA3: 4/14, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  9. 1. zkouška: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška: Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  12. 1. Zkouška LA3: 3/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  16. 1. Zkouška LA3: 6/19, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška LA3: 7/19, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  20. Jumping I: 1/21, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Jumping light: 13/21, 23.92 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  23. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  24. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  25. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  27. Agility open: Diskvalifikován

  28. Jumping light: Diskvalifikován

  29. Jumping open: 4/26, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  30. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  31. II. zkouška: Diskvalifikován

  32. I. zkouška: 1/4, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  34. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  35. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  36. 3.kvalifikace: 16/36, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. Finále: 4/15, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  38. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  39. Agility 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 1: 3/16, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  41. Jumping 2: Diskvalifikován

  42. Zkouška 1: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2: Diskvalifikován

  44. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  45. Agility: 3/17, 40.29 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  46. Jumping : 1/18, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  47. Zkoušky: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  49. Agility open: Diskvalifikován

  50. Jumping light: Diskvalifikován

  51. Jumping open: Diskvalifikován

  52. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  53. Agility L: 1/14, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  54. Jumping L: 4/14, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  55. Zkouška LA3 : Diskvalifikován

  56. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  57. 1. zkouška: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  60. ZkA. LA3 I.: 2/8, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  61. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  62. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  63. Agility: 8/29, 38.2 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  64. Jumping L3: 4/12, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  65. Zkouška L3: Diskvalifikován

  66. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  67. Agility LVT L: Diskvalifikován

  68. Jumping L: Diskvalifikován

  69. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  70. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  71. 1.zkouška: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška: 2/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  75. Zkouška1 A3: 1/8, 48.09 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  76. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  77. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  78. 1.zkouška: Diskvalifikován

  79. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  80. I. agility L: Diskvalifikován

  81. II. agility L: Diskvalifikován

  82. II. jumping L: Diskvalifikován

  83. I. jumping L: Diskvalifikován

  84. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  85. II. zkouška: Diskvalifikován

  86. I. zkouška: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  87. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  88. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  90. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  91. 7.studenecká: 2/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  92. 8.studenecká: Diskvalifikován

  93. 9.studenecká: 1/8, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  94. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  95. 4.studenecká: Diskvalifikován

  96. 5.studenecká: 1/7, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  97. 6.studenecká: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  99. ZkA. LA3 I.: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. ZkA. LA3 II.: 1/8, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  101. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  102. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  103. ZkA. LA3 II.: 4/18, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  104. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  105. Jumping I: Diskvalifikován

  106. Jumping II: 9/21, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  107. Jumping III: Diskvalifikován

  108. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  109. III. zkouška LA3: 4/11, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  110. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  113. 1.studenecká: Diskvalifikován

  114. 2.studenecká: Diskvalifikován

  115. 3.studenecká: Diskvalifikován

  116. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  117. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  118. ZkA. LA3 II.: 8/16, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  119. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Jumping: 2/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  122. Jumping light: 2/24, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  123. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  124. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  128. ZkA. LA3 I.: 5/11, 38.75 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  129. ZkA. LA3 II.: 3/11, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  130. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  131. II. zkouška: Diskvalifikován

  132. I. zkouška: 3/6, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  133. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  134. Agility L: 3/24, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  135. Jumping L: 2/24, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  136. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  138. 1.kvalifikace: 4/38, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  139. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  140. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. 3.Zkouška LA3: 1/6, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  143. Jumping L: 15/30, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  144. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  145. Agility 1: 3/22, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: 5/24, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  148. Zkouška 1: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  149. Zkouška 2: 5/8, 40.93 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  151. Agility: 1/19, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  152. Jumping: Diskvalifikován

  153. Zkouška: Diskvalifikován

  154. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  155. ZK1: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  156. Zk2: 1/5, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  157. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  158. II. zkouška: Diskvalifikován

  159. I. zkouška: Diskvalifikován

  160. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  161. Jelenův Jumping L: 7/25, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  162. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA2: 1/6, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  164. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  165. Agility open L: Diskvalifikován

  166. Jumping open L: Diskvalifikován

  167. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  169. 1. běh LA2: 2/14, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  170. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  171. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  172. 1.zkouška: Diskvalifikován

  173. 2.zkouška: Diskvalifikován

  174. Jumping Light: Diskvalifikován

  175. Jumping Standard: Diskvalifikován

  176. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  177. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  178. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  179. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  180. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  181. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  184. Ne-: Diskvalifikován

  185. Ne-Agility: 6/34, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  186. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  187. So-: Diskvalifikován

  188. So-Agility: Diskvalifikován

  189. So-Jumping: Diskvalifikován

  190. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  191. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  194. QA1 agility: Diskvalifikován

  195. QA2 agility: Diskvalifikován

  196. QA3 agility: Diskvalifikován

  197. QJ1 jumping: 62/123, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  198. QJ2 jumping: 30/122, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  199. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  200. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 5/51, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  201. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 8/61, 29.72 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  202. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  203. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 16/61, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  204. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 2/62, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  205. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 21/175, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  206. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 12/170, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  207. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  208. AGILITY L: Diskvalifikován

  209. JUMPING L: 15/41, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  210. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  211. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  212. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  214. Jumping open L: 9/40, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  215. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  216. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  218. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  219. Agility I: Diskvalifikován

  220. Agility II: Diskvalifikován

  221. Jumping I: 56/169, 34.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  222. Jumping II: Diskvalifikován

  223. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  224. 2. zkouška LA1: 6/12, 31.9 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  225. I. zkouška LA1: 1/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  226. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  227. Agility open L: Diskvalifikován

  228. Jumping open L: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA1: 1/13, 28.34 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  230. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  231. ZkA. II. LA1: 5/24, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  232. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  233. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  234. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  235. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  236. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  237. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  238. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  239. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  240. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  241. Jumping III L: Diskvalifikován

  242. Jumping II L: Diskvalifikován

  243. Jumping I L: 7/27, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  244. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  245. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  246. 2. Zka - LA1: 3/22, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  247. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  248. Czech Imp Jump: 25/39, 26.07 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  249. Jumping 1: Diskvalifikován

  250. Jumping 2: Diskvalifikován

  251. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  252. Jumping L 1: Diskvalifikován

  253. Jumping L 2: 20/41, 31.32 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  254. Jumping L 3: 5/41, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s