Cz En

083418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bzuk Edward Plush Berry, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L3: Diskvalifikován

  4. Zkouška L3: 2/4, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  5. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  6. 1.zkouška: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška: Diskvalifikován

  8. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  9. Agility 1 L: 10/84, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  10. Agility 2 L: 19/84, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  11. Jumping 1 L: 20/87, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  13. 1. zkouška: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška: 1/7, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  15. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  16. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. I. Zkouška LA3: 1/7, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  18. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  19. Agility 1 L: 33/92, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  20. Agility 2 L: 19/88, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  21. Jumping 1 L: 35/91, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  22. Jumping 2 L: 18/90, 40.32 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  23. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  24. Agility: 3/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Jumping: 1/16, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  26. Zkouška neděle 1 : 1/5, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  27. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  28. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  30. Jumping I: 10/19, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Jumping Light: 10/21, 19.58 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  33. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  34. 1. Zkouška: 4/6, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  35. 2. Zkouška: 2/6, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  36. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  37. Agility Open L: Diskvalifikován

  38. Jumping Open L: 6/20, 31.38 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  39. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  40. 1. zkoušk A3 L: Diskvalifikován

  41. 1. zkouška A3 L: 2/9, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  42. 2. zkouška A3 L: 1/9, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  43. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  45. 1.zkouška: 1/6, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. 2.zkouška: Diskvalifikován

  47. 3.zkouška: 1/6, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  48. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  49. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  52. III. jumping: Diskvalifikován

  53. II. jumping: 2/26, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  54. I. jumping: 8/26, 24.63 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  55. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  56. II. zkouška: 2/6, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. I. zkouška: Diskvalifikován

  58. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  59. 1.zkouška: Diskvalifikován

  60. 2.zkouška: Diskvalifikován

  61. 3.zkouška: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  63. 1. Zkouška LA3: 1/7, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  64. 2. Zkouška LA3: 3/7, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  65. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  66. 1.zkouška: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška: Diskvalifikován

  68. 3.zkouška: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  70. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  72. ČT - 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  73. ČT - 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  74. SO - 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  75. SO - 2. zkoušku A3 L: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  77. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  80. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Jumping Light: 2/22, 23.55 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  85. Jumping Open: 1/22, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  86. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  87. Agility L: 12/32, 41.68 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  88. Jumping L: 1/32, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  89. LA3: 4/17, 42.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  91. Agility Open: 4/15, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  92. Jumping Light: Diskvalifikován

  93. Jumping Open: Diskvalifikován

  94. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  95. Agility Open L: Diskvalifikován

  96. Jumping Open L: 1/16, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  97. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  99. II. zkouška: 1/4, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  100. I. zkouška: 1/4, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  101. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  102. 1.kvalifikace: 3/27, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  103. 2.kvalifikace: 7/27, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  104. 3.kvalifikace: 1/25, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  105. Finále: 9/16, 41.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  106. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  107. Agility L: 15/28, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA3: 1/7, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  110. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  111. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  112. II. Jumping A2&A3: 1/11, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  113. I. Jumping A2&A3: 6/11, 28.51 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  115. II. zkouška: Diskvalifikován

  116. I. zkouška: 1/3, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  117. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  118. Zkouška 1: 2/4, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  119. Zkouška 2: Diskvalifikován

  120. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  121. 1.zkouška: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška: Diskvalifikován

  123. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  124. 1.zkouška: Diskvalifikován

  125. 2.zkouška: Diskvalifikován

  126. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  127. TRIAL I.: 3/12, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  128. TRIAL II.: Diskvalifikován

  129. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  130. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  131. A3 - Zkouška 2: 2/7, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  132. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  133. 1.zkouška: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  136. 1. zkouška: 5/8, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  137. 2. zkouška: Diskvalifikován

  138. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  139. 1.zkouška: Diskvalifikován

  140. 2.zkouška: Diskvalifikován

  141. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  142. 1. Zkouška LA3: 4/13, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  143. 2. Zkouška LA3: 5/15, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  144. 3. Zkouška LA3: 4/14, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  145. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  146. 1. zkouška: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška: Diskvalifikován

  148. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  149. 1. Zkouška LA3: 3/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  150. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  153. 1. Zkouška LA3: 6/19, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  154. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. 3. Zkouška LA3: 7/19, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  156. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  157. Jumping I: 1/21, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  158. Jumping II: Diskvalifikován

  159. Jumping light: 13/21, 23.92 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  160. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  161. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  162. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  163. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  164. Agility open: Diskvalifikován

  165. Jumping light: Diskvalifikován

  166. Jumping open: 4/26, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  167. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  168. II. zkouška: Diskvalifikován

  169. I. zkouška: 1/4, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  170. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  171. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  172. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  173. 3.kvalifikace: 16/36, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  174. Finále: 4/15, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  175. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  176. Agility 1: Diskvalifikován

  177. Jumping 1: 3/16, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Zkouška 1: Diskvalifikován

  180. Zkouška 2: Diskvalifikován

  181. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  182. Agility: 3/17, 40.29 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  183. Jumping : 1/18, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  184. Zkoušky: Diskvalifikován

  185. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  186. Agility open: Diskvalifikován

  187. Jumping light: Diskvalifikován

  188. Jumping open: Diskvalifikován

  189. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  190. Agility L: 1/14, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  191. Jumping L: 4/14, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  192. Zkouška LA3 : Diskvalifikován

  193. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  194. 1. zkouška: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška: Diskvalifikován

  196. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  197. ZkA. LA3 I.: 2/8, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  198. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  199. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  200. Agility: 8/29, 38.2 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  201. Jumping L3: 4/12, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  202. Zkouška L3: Diskvalifikován

  203. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  204. Agility LVT L: Diskvalifikován

  205. Jumping L: Diskvalifikován

  206. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  207. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  208. 1.zkouška: Diskvalifikován

  209. 2.zkouška: 2/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  210. Jumping: Diskvalifikován

  211. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  212. Zkouška1 A3: 1/8, 48.09 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  213. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  214. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  215. 1.zkouška: Diskvalifikován

  216. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  217. I. agility L: Diskvalifikován

  218. II. agility L: Diskvalifikován

  219. II. jumping L: Diskvalifikován

  220. I. jumping L: Diskvalifikován

  221. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  222. II. zkouška: Diskvalifikován

  223. I. zkouška: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  224. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  225. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  227. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  228. 7.studenecká: 2/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  229. 8.studenecká: Diskvalifikován

  230. 9.studenecká: 1/8, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  231. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  232. 4.studenecká: Diskvalifikován

  233. 5.studenecká: 1/7, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  234. 6.studenecká: Diskvalifikován

  235. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  236. ZkA. LA3 I.: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  237. ZkA. LA3 II.: 1/8, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  238. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  239. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  240. ZkA. LA3 II.: 4/18, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  241. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  242. Jumping I: Diskvalifikován

  243. Jumping II: 9/21, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  244. Jumping III: Diskvalifikován

  245. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  246. III. zkouška LA3: 4/11, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  247. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  248. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  249. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  250. 1.studenecká: Diskvalifikován

  251. 2.studenecká: Diskvalifikován

  252. 3.studenecká: Diskvalifikován

  253. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  254. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  255. ZkA. LA3 II.: 8/16, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  256. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  257. Agility: Diskvalifikován

  258. Jumping: 2/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  259. Jumping light: 2/24, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  260. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  261. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  263. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  264. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  265. ZkA. LA3 I.: 5/11, 38.75 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  266. ZkA. LA3 II.: 3/11, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  267. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  268. II. zkouška: Diskvalifikován

  269. I. zkouška: 3/6, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  270. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  271. Agility L: 3/24, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  272. Jumping L: 2/24, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  273. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  274. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  275. 1.kvalifikace: 4/38, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  276. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  277. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  278. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  279. 3.Zkouška LA3: 1/6, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  280. Jumping L: 15/30, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  281. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  282. Agility 1: 3/22, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  283. Jumping 1: Diskvalifikován

  284. Jumping 2: 5/24, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  285. Zkouška 1: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  286. Zkouška 2: 5/8, 40.93 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  287. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  288. Agility: 1/19, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  289. Jumping: Diskvalifikován

  290. Zkouška: Diskvalifikován

  291. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  292. ZK1: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  293. Zk2: 1/5, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  294. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  295. II. zkouška: Diskvalifikován

  296. I. zkouška: Diskvalifikován

  297. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  298. Jelenův Jumping L: 7/25, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  299. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  300. Zkouška LA2: 1/6, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  301. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  302. Agility open L: Diskvalifikován

  303. Jumping open L: Diskvalifikován

  304. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  305. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  306. 1. běh LA2: 2/14, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  307. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  308. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  309. 1.zkouška: Diskvalifikován

  310. 2.zkouška: Diskvalifikován

  311. Jumping Light: Diskvalifikován

  312. Jumping Standard: Diskvalifikován

  313. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  314. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  315. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  316. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  317. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  318. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  319. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  320. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  321. Ne-: Diskvalifikován

  322. Ne-Agility: 6/34, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  323. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  324. So-: Diskvalifikován

  325. So-Agility: Diskvalifikován

  326. So-Jumping: Diskvalifikován

  327. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  328. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  329. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  330. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  331. QA1 agility: Diskvalifikován

  332. QA2 agility: Diskvalifikován

  333. QA3 agility: Diskvalifikován

  334. QJ1 jumping: 62/123, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  335. QJ2 jumping: 30/122, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  336. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  337. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 5/51, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  338. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 8/61, 29.72 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  339. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  340. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 16/61, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  341. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 2/62, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  342. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 21/175, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  343. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 12/170, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  344. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  345. AGILITY L: Diskvalifikován

  346. JUMPING L: 15/41, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  347. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  348. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  349. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  350. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  351. Jumping open L: 9/40, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  352. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  353. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  355. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  356. Agility I: Diskvalifikován

  357. Agility II: Diskvalifikován

  358. Jumping I: 56/169, 34.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  359. Jumping II: Diskvalifikován

  360. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  361. 2. zkouška LA1: 6/12, 31.9 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  362. I. zkouška LA1: 1/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  363. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  364. Agility open L: Diskvalifikován

  365. Jumping open L: Diskvalifikován

  366. Zkouška LA1: 1/13, 28.34 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  367. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  368. ZkA. II. LA1: 5/24, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  369. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  370. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  371. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  372. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  373. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  374. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  375. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  376. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  377. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  378. Jumping III L: Diskvalifikován

  379. Jumping II L: Diskvalifikován

  380. Jumping I L: 7/27, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  381. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  382. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  383. 2. Zka - LA1: 3/22, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  384. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  385. Czech Imp Jump: 25/39, 26.07 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  386. Jumping 1: Diskvalifikován

  387. Jumping 2: Diskvalifikován

  388. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  389. Jumping L 1: Diskvalifikován

  390. Jumping L 2: 20/41, 31.32 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  391. Jumping L 3: 5/41, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s