Cz En

090718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Jůdová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Close Enough from Valachian Highlands, Border kolie

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  2. Agility Open L: Diskvalifikován

  3. Jumping Open L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  6. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  8. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  9. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  10. 1.zkouška: 3/8, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  11. 2.zkouška: 1/8, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  12. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  13. Agility 1 L: 11/84, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  14. Agility 2 L: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 L: 34/87, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  16. Jumping 2 L: 36/79, 39.74 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  17. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  18. QA4 Agility: 27/73, 46.58 s, 15.13 tr. b., 4.72 m/s

  19. QA5 Agility: 31/70, 40.76 s, 5.5 tr. b., 5.1 m/s

  20. QA6 Agility: 23/60, 48.1 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  21. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ5 Jumping: 36/72, 46.1 s, 14.23 tr. b., 4.71 m/s

  23. QJ6 Jumping: 37/69, 41.27 s, 6.76 tr. b., 4.92 m/s

  24. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility 1 L: Diskvalifikován

  26. Agility 2 L: 33/88, 41.57 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  27. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  29. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  30. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 34/65, 58.46 s, 20.46 tr. b., 3.76 m/s

  31. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  32. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  33. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  34. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 42/101, 39.53 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  35. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 21/76, 38.93 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  36. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 40/106, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  37. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  38. 2.Zkouška LA3: 1/4, 40.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  39. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  41. QA1 Agility: 14/108, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  42. QA2 Agility: Diskvalifikován

  43. QA3 Agility: 33/66, 47.77 s, 13.71 tr. b., 4.61 m/s

  44. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ2 Jumping: 61/108, 46.85 s, 30.05 tr. b., 4.7 m/s

  46. QJ3 Jumping: 30/104, 35.74 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  47. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  48. AGILITY L: 12/28, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  49. JUMPING L: Diskvalifikován

  50. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  51. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  52. Agility Open L: 4/20, 38.76 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  53. Jumping Open L: 5/20, 29.7 s, 5.0 tr. b., 6.36 m/s

  54. Zkouška LA3: 5/6, 49.99 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  55. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  56. Agility 1 - Large: 26/47, 24.45 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  57. Agility 2 - Large: 20/47, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  58. Jumping 1 - Large: 18/47, 27.2 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  59. Jumping 2 - Large: 24/45, 31.09 s, 8.09 tr. b., 4.18 m/s

  60. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  61. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  64. 1. Zkouška LA3: 1/5, 40.73 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  65. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  67. 1.zkouška LA3: 4/10, 54.49 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  68. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  70. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  71. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  73. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  74. Jumping 1 - MiniLarge: 9/19, 42.58 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  75. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  76. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  77. Agility Open: Diskvalifikován

  78. Jumping Open: 7/14, 39.84 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  79. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  80. II. Zkouška MLA3: 1/3, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  81. I. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  82. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  83. 1.zkouška MLA3: 1/1, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  84. 2.zkouška MLA3: 1/1, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  85. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  86. Agility Open ML: 3/13, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  87. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  88. Zkouška MLA3: 2/3, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  89. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  90. 1.zkouška MLA3: 3/7, 38.97 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  91. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  93. 1. zkouška: 2/9, 41.53 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  94. 2. zkouška: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  96. 1. Zkouška MLA2: 1/2, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  97. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  98. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  99. Agility ML: 3/7, 33.44 s, 20.0 tr. b., 5.68 m/s

  100. Jumping ML : Diskvalifikován

  101. Zkouška MLA2: 1/3, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  102. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  103. Jumping OPEN III. ML: Diskvalifikován

  104. Jumping OPEN II. ML: 4/17, 33.78 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  105. Zkouška MLA2 Neděle: Diskvalifikován

  106. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  107. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  108. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  109. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  110. Jumpimg MLA2: Diskvalifikován

  111. Zkouška MLA2 1.běh: 1/1, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  112. Zkouška MLA2 2.běh: Diskvalifikován

  113. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  114. Agility 1 L: Diskvalifikován

  115. Agility 2 L: 53/115, 42.12 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  116. Agility 3 L: Diskvalifikován

  117. Agility 4 L: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  122. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  123. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  124. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  125. Jumping 2 ML: 15/34, 30.78 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  126. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  127. 1.zkouška MLA2: 2/4, 26.63 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  128. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  129. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  130. 1.zkouška MLA2 NE: 1/2, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  131. 2.zkouška MLA2 NE: Diskvalifikován

  132. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  133. III. Zk MLA2: Diskvalifikován

  134. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  135. I. Zk MLA2: 1/2, 33.54 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  136. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  137. ZkA. MLA2 I.: 1/7, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  138. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  139. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  140. Zkouška 1: Diskvalifikován

  141. Zkouška 2: Diskvalifikován

  142. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  143. Jumping 1 MLarge: 6/8, 35.34 s, 25.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. Jumping 2 MLarge: Diskvalifikován

  145. ZK1 Mlarge 2: Diskvalifikován

  146. ZK2 Mlarge 2: Diskvalifikován

  147. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  148. Agility: 6/12, 36.71 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  149. Jumping : 1/12, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  150. Zkoušky: 1/2, 33.43 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  151. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  152. Agility ML: 3/11, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  153. Jumping ML: 5/11, 33.21 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  154. Zkouška MLA2: 1/3, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  155. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  156. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  157. ZkA. MLA2 II.: 1/1, 38.01 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  158. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  159. Jumping 1: 23/53, 35.48 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  160. Jumping 2: 13/53, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  161. Jumping 3: 19/52, 31.41 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  162. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  163. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  164. ZkA. MLA2 I.: 2/5, 32.19 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  165. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  166. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  167. dr.A2: Diskvalifikován

  168. pr.A2: Diskvalifikován

  169. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  170. Druhá LA2: Diskvalifikován

  171. První LA2: Diskvalifikován

  172. Třetí LA2: 4/5, 45.82 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  173. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  174. I. agility L: 16/95, 41.07 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  175. II. agility L: Diskvalifikován

  176. II. jumping L: Diskvalifikován

  177. I. jumping L: 41/97, 33.85 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  178. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  179. Agility L sobota: Diskvalifikován

  180. Jumping L sobota: 6/15, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  181. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  182. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  183. ZkA. LA2 I.: 8/14, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  184. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  185. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  186. 1. Zkouška LA2: 2/9, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  187. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  189. Czech Imp Jump: 5/14, 23.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  190. Jumping 1: 8/14, 35.71 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  191. Jumping 2: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  193. ZkA. LA1 I.: 7/14, 28.71 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  194. ZkA. LA1 II.: 9/14, 30.93 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  196. Czech Imp Jump: 20/30, 28.43 s, 17.43 tr. b., 3.83 m/s

  197. Jumping 1: Diskvalifikován

  198. Jumping 2: 2/39, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  199. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  200. ZkA. LA1 I.: 1/18, 23.75 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  201. ZkA. LA1 II.: 6/18, 26.64 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  202. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  203. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  204. Jumping 1: 11/31, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  205. Jumping 2 : 15/31, 37.35 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  206. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  207. Jump Zk LA1 I.: 3/11, 35.19 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  208. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  209. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  210. ZkA. LA1 I.: 2/8, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  211. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  212. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  213. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  214. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  215. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  216. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  217. Zkouška LA1 - druhá: 1/9, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  218. Zkouška LA1 - první: 1/9, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  219. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  220. MLA1 - druhá: 2/3, 30.91 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  221. MLA1 - první: Diskvalifikován

  222. MLA1 - třetí: Diskvalifikován

  223. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  224. LA1 1zk: 2/14, 26.56 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  225. LA1 2zk: 1/14, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  226. LA1 3zk: 1/14, 25.46 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  227. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  228. 1 .běh LA1: 8/15, 28.75 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  229. 2. běh LA1: 1/15, 28.51 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s