Cz En

181818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Henzl, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Beretta Realgar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  2. Agility S Veterinární kosmetika: Diskvalifikován

  3. Jumping S ColafitVet: 2/20, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. Zkouška SA3 Drexiss: 5/10, 54.23 s, 9.23 tr. b., 4.06 m/s

  5. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  6. Agility Neděle SA: 6/21, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Agility S: 3/21, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  8. Jumping neděle SA: Diskvalifikován

  9. Jumping S: 6/21, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  10. Zkouška Neděle SA3: 3/7, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  11. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  13. 1. Zkouška SA3: 2/7, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  14. 2. Zkouška SA3: 4/6, 49.82 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  15. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  16. Jumping S: 8/22, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  17. Neděle Jumping S: 2/20, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Neděle zkouška2 SA3: 1/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  19. Neděle Zkouška SA3 : Diskvalifikován

  20. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  23. Agility S: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  25. Jumping S: 2/11, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  26. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  27. Zkouška 3 SA3: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  30. Agility S: 5/22, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  31. Jumping S: 9/22, 46.38 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  32. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  33. 1. Zkouška SA3: 5/10, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška SA3: 5/10, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  36. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  37. 1. Zkouška SA3: 2/5, 45.83 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  38. 2. Zkouška SA3: 3/5, 52.23 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  39. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  41. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  42. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  44. Sobota Jumping2+3 S: 5/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. Sobota SA3 I.: Diskvalifikován

  46. Sobota SA3 II.: 4/8, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  48. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  49. SA3 So I: Diskvalifikován

  50. SA3 So II: Diskvalifikován

  51. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  52. Zkouška A3 II. S: Diskvalifikován

  53. Zkouška A3 I. S: Diskvalifikován

  54. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  55. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška SA3: 2/7, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  57. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  58. II. zkouška: 1/8, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  59. I. zkouška: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  61. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  62. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  63. 3.kvalifikace: 3/14, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  64. Finále: 2/10, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  65. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  66. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  67. Jumping FirstAnimal S: 2/22, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  68. Zkouška A3 Josera S: 4/13, 40.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  69. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  70. Agility S: 8/23, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  71. Jumping S: 4/23, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  72. Neděle Agility S: 10/25, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  73. Neděle Jumping S: 8/23, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  74. Neděle Zkouška S3: Diskvalifikován

  75. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  77. 1. Zkouška SA3: 4/6, 38.97 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  78. 2. Zkouška SA3: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  79. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  80. Agility S: 3/8, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  81. Jumping S: Diskvalifikován

  82. Zkouška S A3 - I. : Diskvalifikován

  83. Zkouška S A3 - II. : Diskvalifikován

  84. Zkouška S A3 - Ne: 2/6, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  85. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  86. Zkouška SA3 I.: 3/8, 52.25 s, 16.25 tr. b., 3.56 m/s

  87. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  88. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  90. 1. zkouška: 1/7, 46.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  91. 2. zkouška: 3/7, 48.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  93. Agility 1 S: 21/48, 53.54 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  94. Jumping 1 S: 23/48, 44.63 s, 5.63 tr. b., 3.92 m/s

  95. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  96. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  97. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška A3 S: 3/9, 54.26 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  99. 2. zkouška A3 S: 3/9, 54.26 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  100. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  101. 1. Zkouška SA2: 1/3, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  102. 2. Zkouška SA2: 2/3, 49.88 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  103. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  104. 1. Zkouška SA2: 1/2, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  105. 2. Zkouška SA2: 1/2, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  106. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  107. 1. Zkouška SA2: 3/6, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  108. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  109. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  110. 1. zkouška SA2: 1/2, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  111. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. 3. zkouška SA2: 1/1, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  113. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  114. 1. Zkouška S A2: 2/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  115. 2. Zkouška S A2: 3/5, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  116. 3. Zkouška S A2: 3/5, 41.35 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  117. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  118. Trial I.: 1/1, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  119. TRIAL II.: Diskvalifikován

  120. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  121. NE Agility S: 12/26, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  122. NE Jumping S: Diskvalifikován

  123. NE Zkouška SA2: 1/6, 60.87 s, 10.87 tr. b., 3.29 m/s

  124. SO Agility S: 9/24, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  125. So Jumping S: Diskvalifikován

  126. SO Zkouška SA2: Diskvalifikován

  127. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  128. 1. Agility S: Diskvalifikován

  129. 1. Jumping S: 8/10, 49.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  130. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  132. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  133. II. zkouška A2 S: 5/6, 45.72 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  134. I. zkouška A2 S: 2/6, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  135. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  136. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  139. Agility 1 S: 11/18, 49.16 s, 18.16 tr. b., 3.76 m/s

  140. Agility 2 S: 14/18, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  141. Jumping 1 S: 11/18, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  142. Jumping 2 S: 6/18, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  143. Zkouška SA2: 4/5, 39.65 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  144. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  145. Agility S: Diskvalifikován

  146. Jumping S: 7/12, 53.66 s, 15.66 tr. b., 3.54 m/s

  147. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  148. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  149. Agility S: Diskvalifikován

  150. Jumping S: Diskvalifikován

  151. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  152. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  153. 1. Zkouška SA2: 1/8, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  154. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  155. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  156. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  157. Zkouška2 SA2: 3/7, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  158. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  159. 1. zkouška SA2: 2/5, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  160. 2. zkouška SA2: 1/5, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  161. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  162. Zkouška SA2 1: 3/5, 65.0 s, 25.0 tr. b., 2.57 m/s

  163. Zkouška SA2 2: 1/5, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  164. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  165. Neděle Agility SA: 12/27, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. Neděle Jumping SA: 9/27, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  167. Neděle Zkouška SA2: 3/8, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  168. Sobota Agility SA: 15/31, 37.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  169. Sobota Jumping SA: 16/31, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  170. Sobota Zkouška SA2 : 2/9, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  172. SA2_1: 3/5, 45.18 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  173. SA2_2: 3/5, 41.99 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  174. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  175. 1. Zka - SA2: 4/9, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  176. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  177. Jumping - Small: Diskvalifikován

  178. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  179. 1.zkouška: 3/8, 44.9 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  180. 2.zkouška: 2/8, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  181. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  182. Agility S: Diskvalifikován

  183. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  185. Zkouška 1 SA1: 1/9, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  186. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  187. Zkouškový Jumping SJ1: 1/7, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  188. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  189. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  190. Neděle Zkouška II SA1: Diskvalifikován

  191. Neděle Zkouška I SA1: 4/10, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  192. Sobota Jumping SA: 17/39, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  193. Sobota Zkouška II SA1: 3/9, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  194. Sobota Zkouška I SA1: 5/9, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  195. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  196. Zkouška III SA1: 2/7, 58.93 s, 10.93 tr. b., 3.33 m/s

  197. Zkouška II SA1: 1/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  198. Zkouška I SA1: Diskvalifikován

  199. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  200. SA1 2. SA1: Diskvalifikován

  201. SA1 3. SA1: 1/3, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  202. SA1 SA1: 1/3, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  203. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  204. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  205. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  206. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  207. SA1 1. SA1: 1/6, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  208. SA1 2. SA1: 2/6, 38.66 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  209. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  210. Agility 1: Diskvalifikován

  211. Agility 2: Diskvalifikován

  212. Jumping 1: 13/31, 58.65 s, 15.65 tr. b., 3.41 m/s

  213. Jumping 2: Diskvalifikován

  214. Zkouška: Diskvalifikován

  215. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  216. 1. Zkouška SA1: 1/3, 42.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  217. 2. Zkouška SA1: 1/3, 44.78 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  218. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  219. Agility: Diskvalifikován

  220. Jumping: Diskvalifikován

  221. Zkouška: Diskvalifikován