Cz En

000019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Holubová

    Člen KA

Pes

  1. Bungee Pap Novterpod, Papillon

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: 1/9, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  3. Jumping II: 2/9, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  4. Jumping light: 3/9, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  5. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  6. ZkA. SA3 I.: 4/10, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  7. ZkA. SA3 II.: 1/10, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  9. Agility open: Diskvalifikován

  10. Jumping light: Diskvalifikován

  11. Jumping open: 1/9, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  12. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  13. Agility II S: Diskvalifikován

  14. Agility I S: 4/51, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. Jumping III S: Diskvalifikován

  16. Jumping II S: Diskvalifikován

  17. Jumping I S: Diskvalifikován

  18. Jumping IV papiloni S: 1/19, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  19. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  20. Agility Individual: 2/67, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Individual: 9/68, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 7/68, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  24. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  25. Trial I.: Diskvalifikován

  26. TRIAL II.: 1/4, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Finále: Diskvalifikován

  30. Jumping 1: 1/19, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  31. Jumping 2: 1/19, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  32. Zkouška 1: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  35. Agility open: Diskvalifikován

  36. Jumping light: Diskvalifikován

  37. Jumping open: 2/11, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  39. Agility S: 1/13, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  40. Jumping S: 1/12, 26.93 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  41. Zkouška SA3 : Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  43. FINÁLE S: 4/4, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  44. I. agility S: Diskvalifikován

  45. II. agility S: 1/13, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  46. II. zkouška A3 S: 1/3, 43.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  47. I. jumping S: Diskvalifikován

  48. I.zkouška A3 S: Diskvalifikován

  49. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  50. dr.A3: Diskvalifikován

  51. pr.A3: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  53. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  54. 2. Jumping A2/A3: 6/9, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. 2. zkouška: Diskvalifikován

  56. 3. jumping A2/A3: 7/9, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  57. I. zkouška: Diskvalifikován

  58. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  59. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  60. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  61. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  62. I. agility S: Diskvalifikován

  63. II. agility S: 16/65, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  64. II. jumping S: 1/63, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  65. I. jumping S: 42/64, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  66. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  67. II. zkouška A3 S: 2/7, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  68. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  69. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  73. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  76. II. zkouška: Diskvalifikován

  77. I. zkouška: 1/7, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  78. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  79. 7.studenecká: Diskvalifikován

  80. 8.studenecká: 1/6, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  81. 9.studenecká: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  83. 4.studenecká: Diskvalifikován

  84. 5.studenecká: Diskvalifikován

  85. 6.studenecká: Diskvalifikován

  86. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  87. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  88. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  90. Jumping I: 1/16, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  91. Jumping II: Diskvalifikován

  92. Jumping III: Diskvalifikován

  93. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  94. 1.studenecká: Diskvalifikován

  95. 2.studenecká: Diskvalifikován

  96. 3.studenecká: Diskvalifikován

  97. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  98. ZkA. SA2 I.: 1/7, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  99. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  100. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping: Diskvalifikován

  103. Jumping light: 1/10, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  104. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  105. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  106. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  107. 3.kvalifikace: 11/14, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  108. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  109. Agility S: 1/17, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  110. Jumping S: Diskvalifikován

  111. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  112. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  113. Agility 1: Diskvalifikován

  114. Finále : 5/11, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  115. Jumping 1: 2/17, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  116. Jumping 2: 2/16, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  117. Zkouška 1: 3/8, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  118. Zkouška 2: Diskvalifikován

  119. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  120. Agility: 6/11, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  121. Jumping: 2/11, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  122. Zkouška: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  123. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  124. II. zkouška: Diskvalifikován

  125. I. zkouška: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  127. Agility Open S: Diskvalifikován

  128. Jumping Open S: Diskvalifikován

  129. ZkA. SA1: 1/4, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  130. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. SA1: 1/11, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  134. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  135. 1. běh SA1: 3/5, 41.76 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  136. 2. běh SA1: 2/5, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  137. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  138. Jumping Open S I.: 1/11, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  139. Jumping Open S II.: 2/11, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  140. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  141. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  142. Zkouška: 3/5, 57.97 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  143. Zkouška II: 1/5, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  144. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  145. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  146. I. zkouška SA1: Diskvalifikován