Cz En

002819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Turečková, Valašagi

    Člen KA

Pes

  1. Dejna Z Vysokého Újezda, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  3. JUMPING ORIGINAL I ML: 8/13, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  4. ZKOUŠKA MLA3: Diskvalifikován

  5. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  6. Agility Open: 3/14, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  7. Agility Trial: Diskvalifikován

  8. Jumping Open: Diskvalifikován

  9. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  10. Agility L: Diskvalifikován

  11. Jumping L: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  14. ZkA I: Diskvalifikován

  15. ZkA II: Diskvalifikován

  16. ZkA III: Diskvalifikován

  17. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  18. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  21. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: Diskvalifikován

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  27. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  30. Agility ML: 1/13, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  31. Jumping ML: Diskvalifikován

  32. ZkouškaMLA3: Diskvalifikován

  33. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  34. Agility Trial I: 1/4, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  35. Agility Trial II: 2/4, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  36. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  37. TRIAL I.: Diskvalifikován

  38. TRIAL II.: 3/9, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  40. ZkA I: 2/6, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  41. ZkA II: Diskvalifikován

  42. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  43. 1. Zkouška A2 ML: 2/6, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  44. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  45. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  46. Zk Agility I: 2/6, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. Zk Agility II: Diskvalifikován

  48. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  49. III. Zkouška: Diskvalifikován

  50. II: Zkouška: Diskvalifikován

  51. I. Zkouška : 3/9, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  53. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  54. Zkouška I. LA2: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  55. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  56. AgilityL: 18/34, 47.82 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  57. JumpingL: Diskvalifikován

  58. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  59. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  60. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  62. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  63. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA1: 1/12, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  65. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  66. Agility Open: Diskvalifikován

  67. Agility Zk: Diskvalifikován

  68. Jumping Open: 10/36, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  69. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  70. Jumping 1: Diskvalifikován

  71. Jumping 2: Diskvalifikován

  72. Zkoušky: 2/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  73. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  74. Agility L: 3/19, 28.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  75. Jumping special L: 3/17, 22.01 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  76. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  78. JUMPING L L: 12/29, 30.77 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  79. x - 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  80. y - 2. Zkouška LA1 LA1: 2/14, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  81. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  82. Agility Open LA: Diskvalifikován

  83. Jumping Open LA: 17/32, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  84. LA1: 2/15, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  85. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  86. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  87. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  88. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  89. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 31/61, 38.68 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  90. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  91. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  92. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  93. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  94. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován