Cz En

005319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Gavlasová, Rýzmburk u České Skalice

    Člen KA

Pes

  1. Albert z Černova, Papillon

Výsledky

  1. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  2. 1. zkouška A3 S: 1/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  3. 1. zkouška A3 S: 1/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  5. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  6. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  7. 1.zkouška: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška: 1/3, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  10. 1. zkouška: 1/5, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  11. 2. zkouška: 1/5, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  13. Jumping I: 3/9, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  14. Jumping II: 5/9, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  15. Jumping light: 5/9, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  16. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  17. Agility open: Diskvalifikován

  18. Jumping light: 3/8, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  19. Jumping open: 5/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  21. II. zkouška: Diskvalifikován

  22. I. zkouška: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  24. 1.kvalifikace: 6/11, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  25. 2.kvalifikace: 4/11, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  26. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  28. Agility: 5/10, 50.44 s, 17.44 tr. b., 3.73 m/s

  29. Jumping : 5/10, 37.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  30. Zkoušky: 1/3, 49.85 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  32. Agility open: Diskvalifikován

  33. Jumping light: Diskvalifikován

  34. Jumping open: Diskvalifikován

  35. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  36. 1. zkouška: 2/6, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  37. 2. zkouška: 1/6, 51.39 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  38. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  39. I. agility S: 3/13, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  40. II. agility S: 3/13, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  41. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  42. I. jumping S: Diskvalifikován

  43. I.zkouška A3 S: 1/3, 51.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  44. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  45. dr.A3: 3/6, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  46. pr.A3: Diskvalifikován

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  48. 1.zkouška: 2/8, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  49. 2.zkouška: Diskvalifikován

  50. Jumping: 4/19, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  52. 1. Jumping A2/A3: 3/9, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  53. 2. Jumping A2/A3: 4/9, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  54. 2. zkouška: 1/4, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  55. 3. jumping A2/A3: 6/9, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  56. I. zkouška: Diskvalifikován

  57. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  58. 1.zkouška: 3/5, 48.72 s, 10.72 tr. b., 3.55 m/s

  59. 2.zkouška: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  61. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. I. zkouška SA3: 2/4, 56.37 s, 6.37 tr. b., 3.9 m/s

  63. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  64. II. zkouška: Diskvalifikován

  65. I. zkouška: 3/7, 51.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  66. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  67. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  69. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  70. 7.studenecká: Diskvalifikován

  71. 8.studenecká: Diskvalifikován

  72. 9.studenecká: 4/10, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  73. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  74. 4.studenecká: Diskvalifikován

  75. 5.studenecká: Diskvalifikován

  76. 6.studenecká: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  78. Jumping I: 6/16, 40.36 s, 5.36 tr. b., 3.79 m/s

  79. Jumping II: Diskvalifikován

  80. Jumping III: 3/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  82. 1.studenecká: Diskvalifikován

  83. 2.studenecká: 2/7, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  84. 3.studenecká: 4/7, 43.84 s, 6.84 tr. b., 3.79 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Jumping: Diskvalifikován

  88. Jumping light: 5/10, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  89. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  90. II. zkouška: Diskvalifikován

  91. I. zkouška: Diskvalifikován

  92. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  93. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  94. 2.kvalifikace: 5/19, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  95. 3.kvalifikace: 8/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  96. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  97. Agility S: Diskvalifikován

  98. Jumping S: 2/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  99. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  100. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  101. Agility 1: Diskvalifikován

  102. Jumping 1: Diskvalifikován

  103. Jumping 2: 8/16, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  104. Zkouška 1: Diskvalifikován

  105. Zkouška 2: 7/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  106. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  107. ZK1: 1/4, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  108. Zk2: 2/4, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  109. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  110. II. zkouška: Diskvalifikován

  111. I. zkouška: 1/7, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  112. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  113. AGILITY: 5/28, 53.72 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  114. JUMPING: 8/28, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  115. SA2: 1/8, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  116. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  117. 1. běh SA2: 1/10, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  118. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  119. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  120. 1.zkouška: 1/3, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  121. 2.zkouška: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  122. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  123. II. zkouška SA1: 1/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  124. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  126. So-: Diskvalifikován

  127. So-Agility: Diskvalifikován

  128. So-Jumping: Diskvalifikován

  129. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  130. 1.zkouška SA1: 1/10, 46.49 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  131. 2.zkouška SA1: 1/10, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  132. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  133. Zkouška 1 SA1: 1/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  134. Zkouška 2 SA1: 1/11, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  135. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  136. AGILITY S: 10/32, 54.63 s, 2.63 tr. b., 3.88 m/s

  137. JUMPING S: 16/33, 44.09 s, 5.09 tr. b., 4.2 m/s

  138. ZKOUŠKA SA1: 3/9, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  139. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  140. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška SA1: 1/6, 48.62 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  142. Jumping open S: Diskvalifikován

  143. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  144. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška A1 SA1: 3/6, 56.55 s, 11.55 tr. b., 3.06 m/s

  146. Hra - tuneliáda A1 S: 3/6, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  148. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška SA1: 2/5, 48.94 s, 7.94 tr. b., 3.29 m/s