Cz En

006019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Marešová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Bleky, Kříženec

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1: 3/7, 48.41 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  3. Zkouška 2: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  9. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Zkouška 1: 3/6, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  12. Zkouška 2: Diskvalifikován

  13. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  14. Agility D Individual: 2/15, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  15. Agility Squads: Diskvalifikován

  16. Jumping D Individual: 5/15, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  17. Jumping Squads: 22/43, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  18. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  19. Agility LVT S: 3/11, 56.13 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  20. Agility MR S: Diskvalifikován

  21. JUMPING MR S: Diskvalifikován

  22. Jumping S: Diskvalifikován

  23. ZKOUŠKA SA2: 2/3, 54.18 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  24. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  25. dr.A2: 2/8, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  26. pr.A2: Diskvalifikován

  27. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  28. 1. Agility S: 4/10, 48.56 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  29. 1. Jumping S: 1/10, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. 1. Zkouška SA2: 3/7, 46.89 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  31. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  33. I. agility S: 11/65, 51.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  34. II. agility S: Diskvalifikován

  35. II. jumping S: 23/63, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  36. I. jumping S: Diskvalifikován

  37. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  38. 1.Zkouška: 6/12, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  39. 2.Zkouška: 5/12, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. Jumping: Diskvalifikován

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  42. II. Zk SA2: 2/4, 50.35 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  43. I. Zk SA2: 3/4, 51.97 s, 5.97 tr. b., 3.64 m/s

  44. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  45. II, zkouška A2 S: 4/10, 52.87 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  46. I. zkouška A2 S: 2/10, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  48. ZkA. SA2 I.: 5/9, 43.79 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  49. ZkA. SA2 II.: 3/9, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  50. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  51. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. I. zkouška SA2: 2/16, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  53. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  54. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  55. ZkA. SA2 II.: 1/6, 40.34 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  57. A2 II S: 2/7, 60.78 s, 16.78 tr. b., 3.01 m/s

  58. A2 I S: Diskvalifikován

  59. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  60. III. zkouška SA2: 3/5, 41.77 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  61. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  64. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  65. První zkouška: Diskvalifikován

  66. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  67. Zkouška1 SA2: 3/7, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  68. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  70. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  71. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  72. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  73. Zk SA2 I.: 4/6, 56.77 s, 20.77 tr. b., 2.98 m/s

  74. Zk SA2 II.: 3/6, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.47 m/s

  75. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  76. Zk SA2 I.: 1/1, 46.22 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  77. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  79. Agility S: 10/10, 78.79 s, 33.79 tr. b., 2.54 m/s

  80. Jumping S: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  83. Agility D: 2/15, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  84. Agility Squads as Individual: 13/51, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  85. Jumping D: Diskvalifikován

  86. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  87. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  88. Zk SA2 I.: Diskvalifikován

  89. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  90. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  91. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. I. zkouška SA2: 5/8, 50.09 s, 6.09 tr. b., 3.55 m/s

  93. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  94. Jelenův Jumping S: 9/12, 58.18 s, 25.18 tr. b., 2.7 m/s

  95. PhysioDOG Agility S: 8/11, 56.03 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  96. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  98. AGILITY: Diskvalifikován

  99. JUMPING: Diskvalifikován

  100. SA2: Diskvalifikován

  101. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  102. 1.Zkouška - SA1: 2/10, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  103. 2.Zkouška - SA1: Diskvalifikován

  104. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  105. 1. Jumping S: 3/17, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  106. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  107. Zkouška SA1 I: 4/11, 41.0 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  108. Zkouška SA1 II: 1/11, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  109. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  110. Děti agility SA: 4/8, 48.4 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  111. Děti jumping SA: 1/8, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  112. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  113. Zk SA1 I.: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  114. Zk SA1 II.: Diskvalifikován

  115. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  116. SA1 I.: 1/6, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  117. SA1 II.: Diskvalifikován

  118. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  119. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  120. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  121. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  122. Agility Trial I: Diskvalifikován

  123. Agility Trial II: Diskvalifikován