Cz En

008119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslava Smejkalová, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Alessia Be Lacami, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: 11/17, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  3. 2.kvalifikace: 10/17, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  4. 3.kvalifikace: 7/17, 47.61 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  5. Finále: 2/7, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  6. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  7. Agility 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 1: 6/11, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  9. Jumping 2: 8/10, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  10. Zkouška 1: Diskvalifikován

  11. Zkouška 2: 4/4, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  12. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  13. dr.A2: 5/9, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. pr.A2: 3/10, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  15. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  16. 1. Jumping ML: 20/26, 49.65 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  17. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MLA2: 2/6, 37.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  19. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  20. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  21. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  23. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  24. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  26. II. zkouška: Diskvalifikován

  27. I. zkouška: 1/4, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  28. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  29. 1. zkouška A1: 1/1, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  30. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  31. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  32. 7.studenecká: Diskvalifikován

  33. 8.studenecká: 3/7, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  34. 9.studenecká: 2/7, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  35. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  36. Agility 1: 6/18, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  37. Finále: 7/11, 53.97 s, 16.97 tr. b., 3.71 m/s

  38. Jumping 1: 7/18, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  39. Jumping 2: 11/17, 41.66 s, 10.66 tr. b., 3.89 m/s

  40. Zkouška 1: 1/4, 25.9 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  41. Zkouška 2: 2/3, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  42. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  43. 1 .běh LA1: 13/15, 33.34 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  44. 2. běh LA1: 5/15, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  45. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  46. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. I. zkouška LA1: 2/11, 38.13 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  48. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  49. Ne-: Diskvalifikován

  50. Ne-Agility: 19/34, 52.73 s, 20.0 tr. b., 3.66 m/s

  51. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  52. So-: 1/8, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  53. So-Agility: Diskvalifikován

  54. So-Jumping: Diskvalifikován