009119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Řezníčková, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. Hennesy Ballarat, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  2. 1. Zkouška LA3: 2/10, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  5. 1. Zkouška LA3: 1/7, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 1/7, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  7. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  8. Czech Imp Jump Large: 5/17, 20.58 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  9. Jumping 1 - Large: 9/17, 43.06 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  10. Jumping 2 - Large: 4/17, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  11. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  12. Zkouška LA3 I.: 3/12, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  13. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  14. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  15. 1. Zkouška LA3: 1/5, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  16. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  18. Agility III / L: Diskvalifikován

  19. Agility II / L: 14/30, 52.04 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  20. Agility I / L: 8/30, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  21. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  22. 1. Zkouška LA3: 2/6, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. 2. Zkouška LA3: 1/6, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  24. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  25. Agility 1 L: 36/84, 49.87 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  26. Agility 2 L: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 L: 18/87, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  28. Jumping 2 L: 48/79, 41.13 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  29. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  30. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  32. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  33. Agility 1 L: Diskvalifikován

  34. Agility 2 L: 18/88, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  37. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  38. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  41. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 27/65, 55.07 s, 12.07 tr. b., 3.99 m/s

  42. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  43. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  44. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  45. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 27/75, 35.64 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 7/101, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  47. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  48. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  49. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  50. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 - L: 2/16, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  52. Jumping 3 - L: 5/16, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  53. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  54. 1. Jumping L: 3/22, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  55. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  56. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  57. 4. Jumping L: 4/22, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  58. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  59. Agility open L sobota: 5/36, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  60. FINÁLE agility L: 11/20, 45.1 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  61. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  62. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA3 sobota: 6/24, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  64. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  65. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  69. 1. Zkouška LA3: 3/10, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  73. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA3 II : Diskvalifikován

  75. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  76. Agility Open L: Diskvalifikován

  77. Jumping L: Diskvalifikován

  78. Jumping L neděle : 11/35, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  79. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  81. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  82. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  83. První zkouška: Diskvalifikován

  84. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  85. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  88. Agility L: 2/32, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. LA3: Diskvalifikován

  91. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  92. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  95. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  99. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  103. 1. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  105. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  106. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  109. Agility Individual: Diskvalifikován

  110. Agility Squads as Individual: 30/94, 43.33 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  111. Jumping Individual: Diskvalifikován

  112. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  113. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  114. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  115. Agility Spokojenypes.cz L: 9/20, 52.41 s, 17.41 tr. b., 4.2 m/s

  116. Jelení Jumping Short L: 16/20, 23.81 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  117. PetExpert Jumping L: Diskvalifikován

  118. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  119. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  121. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  122. 1.zkouška: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška: Diskvalifikován

  124. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  125. Zkouška L A3 - I. : Diskvalifikován

  126. Zkouška L A3 - II. : 1/5, 53.64 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  127. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  128. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  130. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  131. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA3 III.: Diskvalifikován

  134. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  135. Jumping I L: Diskvalifikován

  136. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  139. Agility 1 L: Diskvalifikován

  140. Agility 2 L: 12/71, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  141. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  142. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  143. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  144. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  145. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška A3 L: 1/13, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  147. 2. zkouška A3 L: 1/13, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  148. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  149. 1. Agility L: Diskvalifikován

  150. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  151. 2. Agility L: 5/33, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  152. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  153. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  154. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  155. První zkouška: 3/8, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  156. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  157. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  158. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 - Large: 11/23, 45.58 s, 13.58 tr. b., 3.93 m/s

  160. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  161. Agility L: Diskvalifikován

  162. Jumping L: 11/25, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  163. Zkouška LA2: 3/9, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  164. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  165. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  168. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  169. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  170. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  171. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  172. Jumping: 5/33, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  173. Zkouška 1: Diskvalifikován

  174. Zkouška 2: 5/8, 57.28 s, 26.28 tr. b., 3.11 m/s

  175. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  176. Druhá zkouška: 1/8, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  177. První zkouška: Diskvalifikován

  178. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  179. Druhá zkouška: 1/6, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  180. První zkouška: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  182. Jumping Open L: 13/31, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  183. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  184. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  185. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  186. 1. Zkouška LA2: 5/8, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  187. 2. Zkouška LA2: 2/8, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  188. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  189. LA2 - I.: Diskvalifikován

  190. LA2 - II.: 6/11, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  191. LA2 - III.: Diskvalifikován

  192. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  193. LA2 I: Diskvalifikován

  194. LA2 II: Diskvalifikován

  195. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  196. Zkouška 1: 4/12, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  197. Zkouška 2: Diskvalifikován

  198. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  199. I. agility L: 30/95, 55.86 s, 18.86 tr. b., 3.87 m/s

  200. II. agility L: Diskvalifikován

  201. II. jumping L: Diskvalifikován

  202. I. jumping L: Diskvalifikován

  203. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  204. II. zkouška A2 L: 4/11, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  205. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  206. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  207. Jumping: Diskvalifikován

  208. 1.Zkouška: 1/9, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  209. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  210. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  211. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  213. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  214. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  215. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  216. LA1_sobota: 2/7, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  217. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  218. 1. Zkouška LA1: 4/7, 34.08 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  219. 2. Zkouška LA1: 2/7, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  220. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  221. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. První zkouška LA1: 2/5, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  223. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  224. Zkouška1 LA1: 1/7, 30.88 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  225. Zkouška2 LA1: 1/7, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  226. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  227. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  228. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  229. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  230. LA1 - I.: Diskvalifikován

  231. LA1 - II.: Diskvalifikován

  232. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  233. 1.kvalifikace: 7/38, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  234. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  235. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  236. Zkouška II LA1: 4/6, 50.17 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  237. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  238. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  239. III. jumping L: Diskvalifikován

  240. II. jumping L: 17/32, 40.73 s, 14.73 tr. b., 3.49 m/s

  241. I. jumping L: Diskvalifikován