Cz En

009719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Mlejnková, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Fanny Storytelling, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  2. 1.zkouška LA3: 4/13, 41.28 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  3. 2.zkouška LA3: 7/13, 47.45 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  5. Agility: 70/100, 45.6 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  6. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/102, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  7. Jumping: 63/101, 47.28 s, 10.28 tr. b., 4.65 m/s

  8. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 60/102, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  9. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  10. I. agility L: 1/13, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  11. II. agility L: Diskvalifikován

  12. JUMPING L: 4/13, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  13. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  14. Agility 1 L: 3/92, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  15. Agility 2 L: 28/88, 46.35 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  16. Jumping 1 L: 12/91, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  17. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  18. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  19. 1. Agility L - N e z l.: 1/4, 41.69 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  20. 2. Agility L - N e z l.: 2/4, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  21. 3. Jumping L - N e z l.: 1/4, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  22. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  23. 1. Zkouška LA3: 4/13, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  26. U15 Agility I: 4/6, 35.29 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  27. U15 Agility II: 4/6, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  28. U15 Agility III: 4/6, 29.68 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  29. U15 Jumping I: 3/6, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  30. U15 Jumping II: 1/6, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  31. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  32. 1. zkouška L A3: 1/7, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  33. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  34. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  35. U15 Agility I: 4/6, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  36. U15 Agility II: 1/6, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  37. U15 Agility III: 1/6, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  38. U15 Jumping I: 3/6, 33.61 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  39. U15 Jumping II: 3/6, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  40. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  41. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA3: 6/15, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. 3. Zkouška LA3: 6/15, 50.96 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  44. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  45. Agility I 600: 9/36, 45.8 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  46. Agility II 600: 14/35, 43.38 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  47. Agility III 600: Diskvalifikován

  48. Jumping I 600: 12/37, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  49. Jumping II 600: 20/37, 41.99 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  50. Jumping III 600: 8/33, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  51. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  52. Czech Imp Jump Large: 18/33, 29.71 s, 8.71 tr. b., 4.71 m/s

  53. Jumping 1 - Large: 7/34, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  54. Jumping 2 - Large: 4/33, 47.36 s, 3.36 tr. b., 4.65 m/s

  55. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  56. 1. Zkouška LA3: 1/11, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  57. 2. Zkouška LA3: 6/10, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  58. 3. Zkouška LA3: 1/10, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  59. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  60. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. 2.zkouška LA2: 6/11, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  62. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  63. Druhá zkouška: 1/3, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  64. První zkouška: Diskvalifikován

  65. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  66. Druhá zkouška: 1/5, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  67. První zkouška: Diskvalifikován

  68. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  69. II. Zk LA2: 4/7, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  70. I. Zk LA2: 1/7, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  71. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  72. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2: 1/5, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  74. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  75. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  76. První zkouška: 1/3, 41.71 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  77. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  78. 1. Agility L: 10/17, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  79. 1. Jumping L: 4/18, 28.04 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  80. 2. Agility L: Diskvalifikován

  81. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  83. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  84. I. Zk LA2: 1/5, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  85. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  86. Agility Individual: 38/85, 43.53 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  87. Agility Squads as Individual: 42/94, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  88. Jumping Individual: Diskvalifikován

  89. Jumping Squads as Individual: 18/94, 39.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  90. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  91. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  92. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Individual - D: 7/12, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  94. Jumping Squads as Individual: 9/44, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  96. TRIAL I.: Diskvalifikován

  97. TRIAL II.: Diskvalifikován

  98. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  99. 1. Zkouška LA2: 4/17, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  100. 2. Zkouška LA2: 1/17, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  101. 3. Zkouška LA2: 5/16, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  102. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  103. 1. Jumping L: 2/17, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  104. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. 2. Jumping L: 3/10, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  106. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  108. 1. Agility - L - D ě t i: 2/6, 45.91 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  109. 2. Agility - L - D ě t i: 2/6, 36.81 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  110. 3. Jumping - L - D ě t i: 1/6, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  111. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  112. 1. Agility - L - Nezletilí: 3/5, 41.6 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  113. 2. Agility - L - Nezletilí: 2/5, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. 3. Jumping - L - Nezletilí: 3/5, 40.44 s, 7.44 tr. b., 4.4 m/s

  115. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  116. 1.zkouška LA2: 5/10, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  117. 2.zkouška LA2: 1/10, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  118. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  119. Druhá zkouška: 2/8, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  120. První zkouška: 2/8, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  121. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  122. 1. Agility L Děti: Diskvalifikován

  123. 2. Agility L Děti: 5/6, 43.39 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  124. 3. Jumping L Děti: Diskvalifikován

  125. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  126. 1. Zkouška LA2: 6/9, 39.49 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  127. 2. Zkouška LA2: 3/9, 36.27 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  128. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  129. Agility Individual: Diskvalifikován

  130. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  131. Jumping Individual: 45/108, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  132. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  133. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  134. 1. běh LA2: 7/10, 54.77 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  135. 2. běh LA2: 1/10, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  136. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  137. Agility D Individual: 1/11, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  138. Agility Squads: 14/61, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  139. Jumping D Individual: 4/11, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  140. Jumping Squads: 20/61, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  141. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  142. II. Zk LA1: 2/6, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  143. I. Zk LA1: 2/6, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  144. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  145. Druhá zkouška: 2/8, 28.43 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  146. První zkouška: 5/8, 38.79 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  147. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  148. ZkA. LA1 I.: 6/14, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  149. ZkA. LA1 II.: 6/14, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  150. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  151. Druhá zkouška: 2/7, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  152. První zkouška: 2/7, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  153. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  154. 1. zkouška LA1: 4/12, 45.03 s, 9.03 tr. b., 3.02 m/s

  155. 2. zkouška LA1: 4/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  156. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  157. II. zkouška L1: 8/18, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  158. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  159. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  160. L A1 I.: Diskvalifikován

  161. L A1 II.: 2/11, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  162. L A1 III.: 1/11, 43.6 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  163. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  164. LA1 - I.: 5/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  165. LA1 II.: 4/11, 30.4 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  166. LA1 - III.: 5/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  167. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  168. 1. Zkouška A1 L: 11/19, 44.33 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  169. 2. Zkouška A1 L: 5/18, 41.17 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  170. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  171. II. zkouška LA1: 3/13, 38.73 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  172. I. zkouška LA1: 2/13, 44.18 s, 9.18 tr. b., 3.15 m/s

  173. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  174. Zkouška LA1 I: 2/11, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  175. Zkouška LA1 II: 2/11, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  176. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  177. Druhá zkouška: 4/8, 38.13 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  178. První zkouška: 5/8, 41.03 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  179. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  180. II. zkouška LA1: 3/17, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  181. I. zkouška LA1: 4/17, 46.03 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  182. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  183. Druhá zkouška: 3/8, 31.5 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  184. První zkouška: 3/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  185. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  186. Jump Zk LA1 I.: 1/11, 28.36 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  187. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  188. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  189. III. jumping L: 6/31, 30.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  190. II. jumping L: 21/32, 49.03 s, 23.03 tr. b., 2.9 m/s

  191. I. jumping L: 10/32, 50.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  192. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  193. 1. Jumping L: 18/22, 49.98 s, 22.98 tr. b., 3.34 m/s

  194. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  196. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován