Cz En

010019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Bidlová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Ember Ellin Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  2. Agility 1 M: Diskvalifikován

  3. Agility 2 M: 21/41, 48.99 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. Agility 3 M: Diskvalifikován

  5. Agility 4 M: Diskvalifikován

  6. FARMINA Grand finale M: 17/24, 42.67 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  7. Jumping 1 M: 6/45, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  8. Jumping 2 M: 9/42, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  9. Zkouška MA2: 1/7, 43.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  10. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  11. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  12. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  13. 3. Jumping M: 2/15, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  14. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  15. Agility 1 M: 2/61, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  16. Agility 2 M: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 M: 2/62, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  18. Jumping 2 M: 2/51, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  19. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  20. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  21. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  25. 1. Zkouška MA2: 2/7, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  26. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  27. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  28. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  29. I. Zk MA2: 1/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  30. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  31. 1. Agility M: Diskvalifikován

  32. 1. Jumping M: 5/22, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. 2. Agility M: 8/22, 31.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. 2. Jumping M: 4/21, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  35. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  36. 1. Zkouška MA2: 2/5, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  37. 2. Zkouška MA2: 1/5, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  38. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  40. 1. Jumping A2/A3: 1/13, 22.25 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  41. 2. Jumping A2/A3: 1/13, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  42. 3. jumping A2/A3: Diskvalifikován

  43. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  44. Zkouška 1: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2: 1/5, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  46. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  47. Jumping 1 - M: 1/19, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  48. Jumping 2 - M: 2/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  49. Jumping 3 - M: 5/18, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  50. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  51. I. agility M: Diskvalifikován

  52. II. agility M: Diskvalifikován

  53. II. jumping M: Diskvalifikován

  54. I. jumping M: 6/67, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  56. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  57. I. zkouška A2 M: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  58. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  59. Agility M sobota: 8/15, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. Jumping M sobota: 1/15, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  61. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  63. III. jumping M: 3/14, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  64. II. jumping M: Diskvalifikován

  65. I. jumping M: Diskvalifikován

  66. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  67. MA2 - 1 běh: 3/6, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  68. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  69. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  70. 1.běh bez zón: 5/26, 19.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  71. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  72. 2.běh bez zón: 2/24, 16.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  73. 2.běh se zónami: 5/27, 22.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  74. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  75. Agility MA: Diskvalifikován

  76. Jumping MA: 1/30, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  77. Zkouška MA2: 5/11, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  78. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  79. 1. Zkouška A2 M: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. 2. Zkouška A2 M: 1/6, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  81. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  82. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  83. 2.zkouška MA2: 1/3, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  85. Druhá zkouška: 1/4, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  86. První zkouška: 1/4, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  87. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  88. Druhá zkouška: 2/3, 21.98 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  89. První zkouška: Diskvalifikován

  90. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  91. Jumping I: 2/16, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  92. Jumping II: Diskvalifikován

  93. Jumping III: Diskvalifikován

  94. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  95. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  96. První zkouška: 1/5, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  97. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  98. Jump Zk MA1 I.: 2/7, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  99. Jump Zk MA1 II.: 1/7, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  101. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  104. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  105. Agility M: Diskvalifikován

  106. Jumping M: 2/25, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  107. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  108. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  109. Agility M: 10/16, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  110. Jumping M: 1/16, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  111. Zkouska MA1: 1/4, 31.17 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  112. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  113. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  114. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  115. Jumping 3 - M: 1/10, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  116. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  117. 1.zkouška: Diskvalifikován

  118. 2.zkouška: 5/8, 33.41 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  119. Jumping Light: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  120. Jumping Standard: Diskvalifikován

  121. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  122. Ne. - Agility II. M: 26/52, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  123. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  124. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  125. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  126. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  127. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  128. I. zkouška MA1: 2/6, 30.68 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  129. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  130. 1.Zkouška MA1: 3/4, 33.75 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  131. 2.Zkouška MA1: 1/4, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  132. Jumping MA1: 1/4, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  133. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  134. Nedele Jumping medium: Diskvalifikován

  135. Nedele zkouska MA1: 2/6, 26.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  136. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  137. QA1 agility: Diskvalifikován

  138. QA2 agility: 25/60, 43.84 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  139. QA3 agility: 40/60, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  140. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  141. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  143. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  144. Druhá zkouška MA1: 3/6, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  145. První zkouška MA1: 3/6, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  146. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  147. Jumping M: Diskvalifikován

  148. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  149. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  150. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  151. Agility I: Diskvalifikován

  152. Agility II: 41/84, 50.74 s, 21.74 tr. b., 3.78 m/s

  153. Jumping I: 50/87, 37.17 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  154. Jumping II: Diskvalifikován

  155. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  156. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  157. I. zkouška MA1: 4/6, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  158. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  159. Agility open M: Diskvalifikován

  160. Jumping open M: 2/28, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  161. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  162. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  163. MA1 I.: 5/5, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  164. MA1 II.: 4/5, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. MA1 III.: Diskvalifikován