Cz En

010719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Bartelová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Cérečka Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 3/94, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 3/94, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  6. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  7. Agility Trial I: 1/4, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  8. Agility Trial II: 1/4, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  9. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  10. zkouška LA2 1: 3/9, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. zkouška LA2 2: 1/9, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  12. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Agility I: 43/103, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  14. Agility II: 5/99, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  15. Jumping I: 39/100, 41.06 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  16. Jumping II: 26/101, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  17. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  18. Trial I.: Diskvalifikován

  19. Trial II.: Diskvalifikován

  20. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  21. 1. Zkouška A2 L: 2/7, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  22. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  23. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  24. 1. Zkouška LA2: 1/13, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  25. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. Agility I: 34/80, 49.56 s, 16.56 tr. b., 4.44 m/s

  28. Agility II: Diskvalifikován

  29. Jumping I: 34/80, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  32. 1. zkouška LA2: 1/5, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  33. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  35. TRIAL I.: 3/12, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  36. TRIAL II.: Diskvalifikován

  37. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  38. ZkA I: Diskvalifikován

  39. ZkA II: Diskvalifikován

  40. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  41. Agility L: Diskvalifikován

  42. Jumping L: 4/30, 35.84 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  43. Zkouška LA1: 2/8, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  44. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  45. ZkA I: Diskvalifikován

  46. ZkA II: 5/22, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  48. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  49. Zkouška I. LA1: 5/16, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  50. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  51. Agility Zk I: 1/18, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  52. Agility Zk II: 1/18, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  53. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  54. 1. Zkouška LA1: 4/14, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  55. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  57. Agility Trial I: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II: Diskvalifikován

  59. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  60. 1. Zkouška LA1: 1/16, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  61. 2. Zkouška LA1: 1/16, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  62. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  63. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 9/51, 35.37 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  64. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 2/61, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  65. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  66. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 11/61, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  67. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 31/62, 41.44 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  68. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  69. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován