Cz En

017719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Nehybová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Black Celebration Ultra, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 11/67, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 37/69, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  4. Jumping Individual: 18/68, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 54/68, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  6. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  7. ZkA. SA2 I.: 1/4, 44.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  8. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  9. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  10. Agility S: 3/21, 43.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. Jumping S: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  14. dr.A2: Diskvalifikován

  15. pr.A2: 1/8, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  16. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: Diskvalifikován

  19. Jumping I: 7/41, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  22. ZkA. SA1 I.: 1/5, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. ZkA. SA1 II.: 1/5, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  24. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  25. ZkA. SA1 I.: 1/7, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  28. Czech Imp Jump: 12/20, 24.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  29. Jumping 1: Diskvalifikován

  30. Jumping 2 : 12/20, 42.23 s, 17.23 tr. b., 3.81 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  32. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  34. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  35. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  36. Agility open: 1/6, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  37. Jumping open: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  38. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  39. Ne. - Agility II. S: 33/54, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  40. Ne. - Jumping II. S: 23/56, 42.41 s, 5.41 tr. b., 4.34 m/s

  41. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  42. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  43. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  44. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  45. 2. Jumping S: 16/29, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  46. Agility S: Diskvalifikován

  47. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  48. Agility S: Diskvalifikován

  49. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Zkouška SA1: 2/5, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  51. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING: 3/29, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  54. SA1: 1/3, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  55. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  56. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  57. 2. Jumping S: 12/16, 42.94 s, 13.94 tr. b., 3.45 m/s

  58. 3. Agility S: 5/16, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s