Cz En

019019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Kukla, USK Dog Academy

    Člen KA

Pes

  1. Free Mind Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 2/18, 33.68 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  4. Jumping III: 1/17, 36.37 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  5. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  6. 1. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška L A1: 3/13, 31.68 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  8. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  9. Agility Zk I: Diskvalifikován

  10. Agility Zk II: Diskvalifikován

  11. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  12. Agility Open: 13/31, 42.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  13. Agility Zk: Diskvalifikován

  14. Jumping Open: Diskvalifikován

  15. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  16. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  19. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA1: 1/14, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  21. Jumping Large: 7/16, 35.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  23. 1. Zkouška LA1: 2/12, 22.8 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  24. 2. Zkouška LA1: 2/12, 26.53 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  25. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  26. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  29. Agility 1: Diskvalifikován

  30. Agility 2: Diskvalifikován

  31. Agility 3: Diskvalifikován

  32. Agility 4: Diskvalifikován

  33. Agility Trial: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 2: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  37. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  39. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: 55/85, 44.87 s, 30.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. Jumping I: Diskvalifikován

  43. Jumping II: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  45. QA4 Agility: Diskvalifikován

  46. QA5 Agility: Diskvalifikován

  47. QA6 Agility: Diskvalifikován

  48. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  49. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  50. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  51. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  52. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  53. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  54. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  55. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 30/61, 33.93 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  56. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  57. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  58. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  59. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  60. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován