Cz En

021719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Nováková

    Člen KA

Pes

  1. Zippy Trix Aibara, Border kolie

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  2. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  3. Jumping FirstAnimal L: 7/35, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  4. Zkouška A3 Josera L: 2/13, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  5. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  6. Agility Individual: 51/85, 55.62 s, 17.62 tr. b., 3.96 m/s

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  11. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  14. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  15. 2. běh LA3: 3/7, 49.35 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  16. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  17. 1.zkouška: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška: Diskvalifikován

  19. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  20. Agility 1 L: Diskvalifikován

  21. Agility 2 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 L: 9/82, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  24. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  25. 1. Zkouška LA3: 7/13, 48.52 s, 18.52 tr. b., 3.92 m/s

  26. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  29. 1. Zkouška LA3: 8/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  33. 1.kvalifikace: 20/38, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  34. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  35. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  36. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  37. Agility Individual: Diskvalifikován

  38. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  39. Jumping Individual: Diskvalifikován

  40. Jumping Squads as Individual: 33/108, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  42. II. zkouška A3 L: 2/11, 54.49 s, 14.49 tr. b., 3.51 m/s

  43. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  44. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  45. 1. běh LA2: 1/10, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  46. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  47. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  48. Jumping 1: Diskvalifikován

  49. Jumping 2: 16/53, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  50. Jumping 3: 28/52, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  52. 1.zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: Diskvalifikován

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  56. LA2 - I.: Diskvalifikován

  57. LA2 - II.: 2/11, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  58. LA2 - III.: Diskvalifikován

  59. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  60. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  61. 2.běh LA2: 1/11, 45.21 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  62. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  63. II. zkouška A2 L: 1/7, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  64. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  65. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  66. II. Zk LA2: 2/5, 47.13 s, 5.13 tr. b., 3.71 m/s

  67. I. Zk LA2: 1/5, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  68. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  69. I. agility L: Diskvalifikován

  70. II. agility L: Diskvalifikován

  71. II. jumping L: 24/97, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  72. I. jumping L: Diskvalifikován

  73. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  74. 1.Zkouška: 3/9, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  75. 2.Zkouška: 2/9, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  76. Jumping: 11/38, 50.66 s, 17.66 tr. b., 3.73 m/s

  77. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  78. 7.studenecká: 2/6, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  79. 8.studenecká: 2/6, 48.79 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  80. 9.studenecká: 4/6, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  82. 1.běh bez zón: 22/53, 53.62 s, 34.62 tr. b., 2.42 m/s

  83. 1.běh se zónami : 29/53, 28.52 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  84. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  85. 2.běh se zónami: 26/53, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  86. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  87. 4.studenecká: Diskvalifikován

  88. 5.studenecká: Diskvalifikován

  89. 6.studenecká: Diskvalifikován

  90. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  91. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška A2 L: 2/9, 48.23 s, 18.23 tr. b., 3.69 m/s

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  94. LA2 - I.: Diskvalifikován

  95. LA2 - II.: Diskvalifikován

  96. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  97. III. zkouška LA2: 1/10, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  98. II. zkouška LA2: 3/10, 43.18 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  99. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  101. 1.studenecká: 3/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  102. 2.studenecká: 2/10, 36.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  103. 3.studenecká: Diskvalifikován

  104. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  105. Zkouška II LA1: 2/6, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  106. Zkouška I LA1: 1/6, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  107. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  108. 1. běh LA1: 6/13, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  109. 2. běh LA1 : 5/13, 33.11 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  110. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  111. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA1: 1/8, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  113. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  114. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  115. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA1: 1/6, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  117. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  118. 1. Jumping L: 12/22, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  119. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován