Cz En

024719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Faměrová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Lady Tergy, Beagle

Výsledky

  1. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  2. 1. Zkouška MA1: 8/11, 33.62 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. 2. Zkouška MA1: 3/11, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  4. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  5. 1. Zkouška MA1: 4/8, 53.59 s, 15.59 tr. b., 3.17 m/s

  6. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  8. 1. Zkouška MA1: 4/6, 44.13 s, 17.13 tr. b., 3.4 m/s

  9. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška MA1: 2/6, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  12. 1. Zkouška MA1 neděle: 3/6, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  13. 1. Zkouška MA1 sobota: 3/4, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  14. 2. Zkouška MA1 neděle: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MA1 sobota: 3/4, 47.36 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  16. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  17. Neděle Agility M: Diskvalifikován

  18. Neděle Zkouška M1: Diskvalifikován

  19. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  20. 1. Zkouška MA1: 3/7, 38.71 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  21. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  22. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  23. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška MA1: 1/7, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  25. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  26. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  27. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  29. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  30. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  32. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  33. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  35. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  36. 1. Zkouška MA1 sobota: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MA1 sobota: 2/3, 50.51 s, 30.51 tr. b., 2.97 m/s

  38. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  39. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA1: 3/8, 68.4 s, 35.4 tr. b., 2.27 m/s

  41. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  42. Agility M: Diskvalifikován

  43. Jumping M: Diskvalifikován

  44. Zkouška MA1: 2/4, 43.31 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  45. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  46. Zkouška MA1 I: 4/6, 40.71 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  47. Zkouška MA1 II: 4/6, 49.25 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  48. Zkouška MA1 III: Diskvalifikován

  49. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  50. Agility neděle M: Diskvalifikován

  51. Agility sobota M: Diskvalifikován

  52. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  53. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  54. ZkouškaMA1 neděle: Diskvalifikován

  55. ZkouškaMA1 sobota: Diskvalifikován

  56. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  57. Zkouška 1: 2/5, 51.87 s, 16.87 tr. b., 3.01 m/s

  58. Zkouška 2: Diskvalifikován

  59. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  60. 1. běh M: Diskvalifikován

  61. 2. běh M: Diskvalifikován

  62. 3. běh M: Diskvalifikován

  63. 4. běh M: Diskvalifikován

  64. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  65. Jumping M: Diskvalifikován

  66. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  67. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  68. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  69. M A1 I.: Diskvalifikován

  70. M A1 II.: Diskvalifikován

  71. M A1 III.: Diskvalifikován

  72. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  73. MA1 - I.: Diskvalifikován

  74. MA1 II.: Diskvalifikován

  75. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  76. 1. Zkouška A1 M: 5/7, 58.14 s, 19.14 tr. b., 2.72 m/s

  77. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  78. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  79. III. jumping M: Diskvalifikován

  80. II. jumping M: Diskvalifikován

  81. I. jumping M: 16/29, 56.44 s, 24.44 tr. b., 2.78 m/s

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  83. Jump Zk MA1 I.: 4/7, 50.06 s, 17.06 tr. b., 2.76 m/s

  84. Jump Zk MA1 II.: Diskvalifikován

  85. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  86. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MA1: 1/2, 57.89 s, 24.89 tr. b., 2.73 m/s

  88. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  89. Zkouška1 MA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška2 MA1: 3/5, 41.79 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  91. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  92. MA1-1 MA1: Diskvalifikován

  93. MA1-2 MA1: Diskvalifikován

  94. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  95. Agility M: Diskvalifikován

  96. Jumping M: Diskvalifikován

  97. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  98. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  99. 1. zkouška MA1 : 2/3, 50.2 s, 22.02 tr. b., 2.79 m/s

  100. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  101. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  102. agility M neděle: Diskvalifikován

  103. Zkouška A1 - neděle M: Diskvalifikován

  104. Zkouška A1 - sobota - 1 M: Diskvalifikován

  105. Zkouška A1 - sobota -2 M: Diskvalifikován

  106. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  107. 1. běh MA1: 5/5, 57.26 s, 31.26 tr. b., 2.36 m/s

  108. 2. běh MA1: Diskvalifikován