Cz En

030019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hrůzová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Carpe Vitam Wäka, Australský ovčák

Výsledky

  1. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  2. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  3. SOUTĚŽ DVOJIC: 19/43, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 18/40, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  5. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  6. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 4/41, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  7. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  8. ZkA. II. LA3: 2/6, 48.71 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  9. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  11. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  12. Jumping OPEN L: 13/30, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  13. ZkA. III. LA3: Diskvalifikován

  14. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  16. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  17. Agility 1 L: 43/84, 44.14 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Agility 2 L: 39/84, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  19. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  22. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  24. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility 1 L: Diskvalifikován

  26. Agility 2 L: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  29. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  30. DVA KRÁT DVA 1.: 2/17, 27.13 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  31. DVA KRÁT DVA 2.: Diskvalifikován

  32. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: 2/17, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  33. Skok do výběhu – Jumping družstev: 4/17, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  34. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  35. QA1 Agility: 57/108, 45.19 s, 25.6 tr. b., 4.87 m/s

  36. QA2 Agility: Diskvalifikován

  37. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ2 Jumping: 58/108, 44.67 s, 22.87 tr. b., 4.93 m/s

  39. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  40. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  41. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  44. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  45. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  46. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  47. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  51. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  52. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  54. Jumping III. L: 3/17, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  55. Jumping II. L: 6/17, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Jumping I. L: Diskvalifikován

  57. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  58. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  61. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška LA3: 4/10, 45.59 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  65. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  68. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  70. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  71. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  74. Agility 1 - Large: 10/47, 24.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  75. Agility 2 - Large: 18/47, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  76. Jumping 1 - Large: 12/47, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  77. Jumping 2 - Large: 26/45, 31.71 s, 13.71 tr. b., 4.1 m/s

  78. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  79. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  82. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  83. První zkouška: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  85. Agility I 600: Diskvalifikován

  86. Agility II 600: 15/35, 50.22 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  87. Agility III 600: Diskvalifikován

  88. Jumping I 600: Diskvalifikován

  89. Jumping II 600: Diskvalifikován

  90. Jumping III 600: Diskvalifikován

  91. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  92. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  93. První zkouška: 2/6, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  94. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  95. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA2: 1/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  97. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  98. Zkouška LA2: 2/8, 36.31 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  99. Zkouška LA2 II : 1/8, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  100. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  101. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  105. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  108. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  109. První zkouška: Diskvalifikován

  110. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  111. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA2: 1/11, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  113. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  114. Druhá zkouška: 2/5, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  115. První zkouška: Diskvalifikován

  116. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  117. Czech Imp Jump Large: 10/36, 21.61 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  118. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 - Large: 20/36, 43.77 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  120. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  121. 1. zkouška LA2: 3/9, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  122. 2. zkouška LA2: 4/9, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  123. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  124. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  125. První zkouška: Diskvalifikován

  126. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  127. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  130. Czech Imp Jump Large: 11/46, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  131. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  132. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  133. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  134. III. jumping L: Diskvalifikován

  135. II. jumping L: 6/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  136. I. jumping L: 6/14, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  137. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  138. 1. Agility L: Diskvalifikován

  139. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  140. 2. Agility L: Diskvalifikován

  141. 2. Jumping L: 3/18, 23.52 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  142. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  143. 1. Zkouška LA2: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  144. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  146. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  147. Agility jednotlivců AUO: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  148. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  149. Jump Jednotlivci AUO: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  150. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  151. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  152. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  153. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L: Diskvalifikován

  154. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  155. Druhá zkouška: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  156. První zkouška: Diskvalifikován

  157. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  158. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  159. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  160. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  161. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  162. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: Diskvalifikován

  163. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  164. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  165. 1. Zkouška LA2: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  166. 2. Zkouška LA2: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  167. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  168. 1. Jumping L: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  169. 1. Zkouška LA2: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  170. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  171. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  173. Agility OPEN L: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  174. Jumping OPEN III. L: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  175. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  176. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA2 Neděle: Diskvalifikován

  179. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  180. Agility 1 L: Diskvalifikován

  181. Agility 2 L: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  182. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  183. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  184. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  185. 1. Jumping L: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  186. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška LA2: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  188. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  189. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  190. První zkouška: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  191. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  192. 1. Zkouška LA2: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  193. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. 3. Zkouška LA2: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  195. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  196. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  197. První zkouška: Diskvalifikován

  198. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  199. Czech Imp Jump Large: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  200. Jumping 1 - Large: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  201. Jumping 2 - Large: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  202. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  203. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  204. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  205. Jumping družstev AUO: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  206. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  207. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  208. Agility Open L: Diskvalifikován

  209. Jumping Open L: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  210. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  211. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  212. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  213. První zkouška: Diskvalifikován

  214. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  215. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  216. SOUTĚŽ DVOJIC: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  217. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  218. SOUTĚŽ KLUBŮ: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  219. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  220. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  221. Jumping 1: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  222. Jumping 2: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  223. Jumping 3: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  224. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  225. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  226. I. zkouška A2 L: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  227. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  228. Agility I: Diskvalifikován

  229. Agility II: Diskvalifikován

  230. Jumping I: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  231. Jumping II: Diskvalifikován

  232. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  233. Agility Trial I: Diskvalifikován

  234. Agility Trial II: Diskvalifikován

  235. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  236. Agility Trial I: Diskvalifikován

  237. Agility Trial II: Diskvalifikován

  238. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  239. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  240. První zkouška: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  241. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  242. LA1- 1 běh: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  243. LA1- 2 běh: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  244. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  245. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  246. 1.běh se zónami : 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  247. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  248. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  249. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  250. L A1 I.: Diskvalifikován

  251. L A1 II.: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  252. L A1 III.: Diskvalifikován

  253. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  254. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  255. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  256. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  257. Druhá zkouška: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  258. První zkouška: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  259. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  260. II. zkouška LA1: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  261. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  262. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  263. Druhá zkouška: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  264. První zkouška: Diskvalifikován

  265. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  266. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  267. Jumping 1: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  268. Jumping 2: Diskvalifikován

  269. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  270. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  271. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  272. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  273. Jumping I: Diskvalifikován

  274. Jumping II: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  275. Jumping III: Diskvalifikován

  276. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  277. Czech Imp Jump: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  278. Jumping 1: Diskvalifikován

  279. Jumping 2 : Diskvalifikován

  280. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  281. 1. Zkouška LA1: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  282. 2. zkouška LA1: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  283. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  284. Czech Imp Jump Large: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  285. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  286. Jumping 2 - Large: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  287. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  288. Agility družstev: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  289. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  290. Jumping družstev L: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  291. Jumping jednotlivců: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  292. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  293. Agility Open L: Diskvalifikován

  294. Jumping Open L: Diskvalifikován

  295. Zkouška LA1: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  296. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  297. III. jumping L: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  298. II. jumping L: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  299. I. jumping L: Diskvalifikován