Cz En

032619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Šteflová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Everything in Life Hardy origin, Border kolie

Výsledky

  1. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  2. 1. Zkouška: 1/6, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  3. 2. Zkouška: 1/6, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  4. Tuneliáda A2+A3: 6/9, 21.63 s, 5.0 tr. b., 6.43 m/s

  5. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  6. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška A3 L: 2/9, 48.17 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  9. 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. 3.zkouška: 2/6, 37.28 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  12. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  13. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  14. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  15. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  16. 1. běh LA3: 2/7, 46.5 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  17. 2. běh LA3: 4/7, 39.81 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  18. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  19. Agility: 2/20, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  20. Jumping L3: 5/7, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  21. Zkouška L3: 5/7, 39.69 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  23. Jumping I: Diskvalifikován

  24. Jumping II: 1/19, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  25. Jumping light: 11/21, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  26. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  27. 1.kvalifikace: 3/38, 31.13 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  28. 2.kvalifikace: 13/38, 27.64 s, 5.0 tr. b., 6.77 m/s

  29. 3.kvalifikace: 2/36, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  30. Finále: Diskvalifikován

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  32. Agility 1: 1/16, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  33. Finále: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 2: 5/15, 26.64 s, 10.0 tr. b., 6.31 m/s

  36. Zkouška 1: 1/3, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  37. Zkouška 2: 1/3, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  39. Agility L: 2/14, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  40. Jumping L: 10/14, 30.42 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  41. Zkouška LA2: 1/5, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  42. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  43. Zkouška 1: 1/6, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  44. Zkouška 2: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  46. I. agility L: Diskvalifikován

  47. II. agility L: 9/21, 38.94 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  48. I. jumping L: Diskvalifikován

  49. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  50. dr.A2: 4/11, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  51. pr.A2: 1/11, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  52. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  53. 1.zkouška: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  54. 2.zkouška: 2/7, 42.47 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  55. Jumping: 1/20, 28.46 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  56. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  57. II. zkouška: 1/7, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  58. I. zkouška: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  59. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  60. 1.studenecká: Diskvalifikován

  61. 2.studenecká: Diskvalifikován

  62. 3.studenecká: 2/10, 32.54 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  63. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  64. ZkA. LA2 I.: 1/13, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  65. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  66. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  67. Agility: Diskvalifikován

  68. Jumping: Diskvalifikován

  69. Jumping light: 13/24, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  70. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  71. Agility L: Diskvalifikován

  72. Jumping L: 3/24, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  73. Zkouška LA2: 3/4, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  74. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  75. 1.kvalifikace: 15/38, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  76. 2.kvalifikace: 20/30, 37.41 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  77. 3.kvalifikace: 16/21, 32.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  78. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  79. Agility L: 16/28, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  80. Jumping L: Diskvalifikován

  81. Zkoušky LA2: 4/13, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  82. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  83. Agility 1: Diskvalifikován

  84. Finále: 8/11, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  85. Jumping 1: 1/22, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. Jumping 2: Diskvalifikován

  87. Zkouška 1: 1/10, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  88. Zkouška 2: Diskvalifikován

  89. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  90. ZK1: 2/10, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  91. ZK2: 1/10, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  92. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  93. II. zkouška: 2/8, 27.65 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  94. I. zkouška: 1/8, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  95. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  96. 1 .běh LA1: 6/15, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. 2. běh LA1: 2/15, 28.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  98. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  99. II. zkouška LA1: 1/11, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  100. I. zkouška LA1: 1/11, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s