Cz En

035619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Andrýsová, Agility Sezemice

    Člen KA

Pes

  1. CAMILLO Bambabibi, Papillon

Výsledky

  1. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Agility S družstva: Diskvalifikován

  4. Hra S sobota: Diskvalifikován

  5. Jumping S: Diskvalifikován

  6. Jumping S družstva: Diskvalifikován

  7. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  8. Zkouška II. SA2: 3/6, 45.99 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. Zkouška I.SA2: Diskvalifikován

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  11. 1.kvalifikace: 3/15, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  12. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  13. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  14. Finále: 5/10, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  15. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  16. Agility S: 9/19, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  17. Jumping S: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA2: 1/7, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  20. Agility II S: Diskvalifikován

  21. Agility I S: 28/51, 47.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  22. Jumping III S: 8/43, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  23. Jumping II S: 15/43, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  24. Jumping I S: Diskvalifikován

  25. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  26. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  27. Agility 1: 3/19, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Jumping 1: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  29. Zkouška 1: 1/5, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  30. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  31. Agility S: Diskvalifikován

  32. Jumping S: 2/12, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  33. Zkouška SA1: 1/5, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  34. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  35. Agility: 3/17, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  36. Jumping S1: Diskvalifikován

  37. Zkouška S1: Diskvalifikován

  38. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  39. 1.zkouška: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  40. 2.zkouška: 2/6, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  41. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  42. 4.studenecká: Diskvalifikován

  43. 5.studenecká: Diskvalifikován

  44. 6.studenecká: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  46. Jumping I: Diskvalifikován

  47. Jumping II: Diskvalifikován

  48. Jumping III: 2/16, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  50. 2.studenecká: Diskvalifikován

  51. 3.studenecká: Diskvalifikován

  52. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  53. Agility družstva S: Diskvalifikován

  54. Agility jednotlivci S: 4/45, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  55. Jumping družstva S: Diskvalifikován

  56. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  57. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  58. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  59. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  60. 3.kvalifikace: 2/14, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  61. Východočeské finále: Diskvalifikován

  62. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  63. Agility S: Diskvalifikován

  64. Jumping S: Diskvalifikován

  65. Zkoušky SA1: Diskvalifikován