Cz En

035719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Andrýs, Agility Sezemice

    Člen KA

Pes

  1. CAMILLO Bambabibi, Papillon

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 1/3, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  4. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  5. Agility Individual: 2/65, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Individual: 5/67, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 7/67, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  9. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  10. Zkouška 1: Diskvalifikován

  11. Zkouška 2: Diskvalifikován

  12. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  13. 1.zkouška: 3/3, 51.9 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  14. 2.zkouška: Diskvalifikován

  15. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  16. Agility: 1/16, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  17. Jumping S2: Diskvalifikován

  18. Zkouška S2: Diskvalifikován

  19. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  20. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  22. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  23. 1.zkouška: 1/4, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  24. 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  26. Agility 1 S: 17/48, 43.35 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  27. Agility 2 S: 12/47, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  28. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  30. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  31. Agility Trial I: 2/4, 28.7 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  32. Agility Trial II: Diskvalifikován

  33. Agility Trial III: 1/4, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  34. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  35. Agility Trial II: 2/2, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  36. Aility Trial I: 2/2, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  37. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  38. 1. zkouška: 1/6, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  39. 2. zkouška: Diskvalifikován

  40. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  41. Agility Individual: 52/67, 49.62 s, 15.62 tr. b., 4.11 m/s

  42. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  43. Jumping Individual: Diskvalifikován

  44. Jumping Squads as Individual: 20/68, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  46. Jumping 2: 14/19, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  47. Zkouška 2: Diskvalifikován

  48. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  49. I. agility S: Diskvalifikován

  50. II. agility S: Diskvalifikován

  51. II. jumping S: 8/63, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  52. I. jumping S: Diskvalifikován

  53. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  54. TRIAL I.: 2/10, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  55. TRIAL II.: 8/10, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  57. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška A1: Diskvalifikován