Cz En

045719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Aurelie of Inessy, Border kolie

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  5. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  6. 2. Jumping ML: 5/15, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  7. 3. Jumping ML: 13/15, 40.88 s, 18.88 tr. b., 3.69 m/s

  8. 4. Jumping ML: Diskvalifikován

  9. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  10. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MLA1: 1/7, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  12. 3. Zkouška MLA1: 4/7, 37.83 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  14. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MLA1: 4/6, 38.92 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  16. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  18. Zkouška MLA1: 3/3, 35.17 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  19. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  20. Zkouška MLA1 I.: 3/11, 28.02 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  21. Zkouška MLA1 II.: 5/11, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  22. Zkouška MLA1 III.: Diskvalifikován

  23. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  24. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška MLA1: 2/8, 26.35 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  26. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  27. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  28. 1. Zkouška LA1: 4/5, 29.06 s, 25.0 tr. b., 5.37 m/s

  29. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA1: 1/5, 29.95 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  31. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  32. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  33. První zkouška: Diskvalifikován

  34. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  35. Druhá zkouška: 4/5, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  36. První zkouška: 2/5, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  37. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  38. Agility L: 12/24, 51.28 s, 30.0 tr. b., 4.0 m/s

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  42. Druhá zkouška: 2/7, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  43. První zkouška: Diskvalifikován

  44. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  45. NE Agility L: Diskvalifikován

  46. NE Jumping L: Diskvalifikován

  47. NE Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. SO Agility L: Diskvalifikován

  49. So Jumping L: Diskvalifikován

  50. SO Zkouška LA1: 5/10, 48.31 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  51. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  52. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 18/28, 42.88 s, 25.88 tr. b., 3.85 m/s

  53. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  54. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  55. Jumping Short L Jacob & Joseph: 21/29, 30.97 s, 20.97 tr. b., 4.2 m/s

  56. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  57. 1. Zkouška LA1: 2/9, 39.22 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  58. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  60. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  61. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  62. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  63. Druhá zkouška: 3/6, 39.0 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  64. První zkouška: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  66. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  67. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  69. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška: Diskvalifikován

  71. I. zkouška: Diskvalifikován

  72. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  73. Zkouška 1: Diskvalifikován

  74. Zkouška 2: Diskvalifikován

  75. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  76. 1. běh L: Diskvalifikován

  77. 2. běh L: Diskvalifikován

  78. 3. běh L: Diskvalifikován

  79. 4. běh L: Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  81. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  82. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  83. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  84. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  85. První zkouška: Diskvalifikován

  86. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  87. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  88. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  89. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  90. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  92. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  93. LA1 - I.: Diskvalifikován

  94. LA1 - II.: Diskvalifikován