Cz En

045919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Rubá

    Člen KA

Pes

  1. Wafle von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  2. Agility S: 5/24, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. Agility S: 5/24, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  4. Jumping S: 5/25, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  5. Jumping S: 5/25, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  6. Tuneliáda S : 7/24, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  7. Tuneliáda S : 7/24, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  9. Agility Individual: 8/65, 48.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 23/68, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  11. Jumping Individual: 13/67, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 30/67, 41.23 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  13. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  14. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  15. Agility Squads as Individual: 3/44, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  16. Jumping Individual - J: 4/30, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  17. Jumping Squads as Individual: 4/44, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  18. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  19. Agility Trial I: 1/6, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  20. Agility Trial II: 1/6, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: 12/66, 49.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  24. Jumping I: 17/69, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  25. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  26. Agility Trial I: 2/6, 50.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  27. Agility Trial II: Diskvalifikován

  28. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  29. Agility Trial I: 2/9, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. Agility Trial II: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  31. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  32. II. Zkouška A2 S: 1/5, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  33. I. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  35. Agility J Individual: Diskvalifikován

  36. Agility Squads: 13/43, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  37. Jumping J Individual: 11/29, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  38. Jumping Squads: 6/43, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  39. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  40. 1. zkouška: 1/3, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  41. 2. zkouška: 1/3, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  42. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  43. zkouška SA2 1: 1/4, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  44. zkouška SA2 2: 1/4, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  45. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  46. 1. zkouška: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška: 1/6, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  48. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  49. TRIAL I.: 3/10, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  50. TRIAL II.: 2/10, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  51. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  52. II zkouška A1 S: 1/7, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  53. I zkouška A1 S: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  54. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  55. TRIAL I.: Diskvalifikován

  56. TRIAL II.: 1/3, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  58. Trial I.: Diskvalifikován

  59. Trial II.: Diskvalifikován

  60. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  61. Zkouška I.: Diskvalifikován

  62. Zkouška II: Diskvalifikován

  63. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  64. JUMPING I.: 11/18, 45.4 s, 7.4 tr. b., 3.74 m/s

  65. JUMPING II.: 9/18, 45.75 s, 0.75 tr. b., 3.93 m/s

  66. JUMPING III.: 15/18, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s