Cz En

050019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Zemková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Dream Come True Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility M: Diskvalifikován

  3. II. agility M: Diskvalifikován

  4. II. jumping M: 8/64, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  5. I. jumping M: 32/67, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  6. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  7. II. zkouška: 1/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  8. I. zkouška: 2/7, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  9. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  10. 7.studenecká: 1/6, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  11. 8.studenecká: 1/6, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  12. 9.studenecká: 2/6, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  14. 4.studenecká: Diskvalifikován

  15. 5.studenecká: Diskvalifikován

  16. 6.studenecká: 1/6, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  17. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  18. ZkA. MA1 I.: 1/11, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  19. ZkA. MA1 II.: 2/11, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  20. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  21. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  22. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  24. Jumping I: 4/16, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  25. Jumping II: 1/16, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  26. Jumping III: 1/16, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  27. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Jumping I: 8/36, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  30. Jumping II: 9/36, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  32. II. zkouška: 1/4, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. I. zkouška: Diskvalifikován

  34. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  35. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  36. 2.kvalifikace: 4/11, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  37. 3.kvalifikace: 1/7, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  38. Východočeské finále: 2/5, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  39. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  40. Agility 1: Diskvalifikován

  41. Finále: 6/14, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  42. Jumping 1: 1/20, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  43. Jumping 2: 8/21, 31.83 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Zkouška 1: 3/7, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  45. Zkouška 2: Diskvalifikován