Cz En

051119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Otakar Strnad

    Člen KA

Pes

  1. Rebeca, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L3: Diskvalifikován

  4. Zkouška L3: 3/7, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  5. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  6. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  7. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  8. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  9. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  10. Agility 1 L: Diskvalifikován

  11. Agility 2 L: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  14. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  15. Zkouška 1: Diskvalifikován

  16. Zkouška 2: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  18. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  19. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  20. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  21. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  22. 1. zkouška: 1/8, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  23. 2. zkouška: Diskvalifikován

  24. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  25. Agility: 14/29, 57.47 s, 17.47 tr. b., 3.48 m/s

  26. Jumping L2: Diskvalifikován

  27. Zkouška L2: Diskvalifikován

  28. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  29. dr.A2: 5/11, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. pr.A2: Diskvalifikován

  31. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  32. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  33. 1. Zkouška LA2: 2/8, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  34. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  36. LA2 - I.: 3/11, 41.41 s, 5.41 tr. b., 3.86 m/s

  37. LA2 - II.: Diskvalifikován

  38. LA2 - III.: 2/10, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  39. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  40. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  41. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  42. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  43. Agility Veteráni: 2/7, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  44. Jumping Veteráni: Diskvalifikován

  45. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  46. I. agility L: Diskvalifikován

  47. II. agility L: Diskvalifikován

  48. II. jumping L: Diskvalifikován

  49. I. jumping L: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  51. III. jumping L: Diskvalifikován

  52. II. jumping L: Diskvalifikován

  53. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. I. jumping L: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  57. 1 zkouška A2: 2/8, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  58. 2. zkouška A2: 4/8, 47.97 s, 10.97 tr. b., 3.92 m/s

  59. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  60. 7.studenecká: Diskvalifikován

  61. 8.studenecká: 1/6, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  62. 9.studenecká: Diskvalifikován

  63. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  64. II, zkouška A2 L: 8/18, 61.24 s, 13.24 tr. b., 3.4 m/s

  65. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  67. A2 II L: Diskvalifikován

  68. A2 I L: 2/6, 33.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  70. 4.studenecká: Diskvalifikován

  71. 5.studenecká: Diskvalifikován

  72. 6.studenecká: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  74. A2 II L: Diskvalifikován

  75. A2 I L: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  77. ZkA. LA2 I.: 1/12, 44.33 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  78. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  80. A1 II L: 2/13, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  81. A1 I L: Diskvalifikován

  82. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  83. III. jumping L: Diskvalifikován

  84. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. II. jumping L: Diskvalifikován

  86. II. zkouška LA1: 6/12, 36.7 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  87. I. jumping L: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  90. A1 II L: Diskvalifikován

  91. A1 I L: 4/14, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  93. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. 3. Jumping LA1: Diskvalifikován

  96. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  97. Batmanova zkouška LA1: 4/10, 46.27 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  98. Supermanova zkouška LA1: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  99. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  100. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  103. LA1 - I.: Diskvalifikován

  104. LA1 - II.: Diskvalifikován

  105. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  106. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován