Cz En

051719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Big Shock Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  2. 1.zkouška: 4/13, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  6. 2. zkouška: Diskvalifikován

  7. I. zkouška: 1/2, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  8. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  9. LA3 I: 2/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  10. LA3 I: 2/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. LA3 II: Diskvalifikován

  12. LA3 II: Diskvalifikován

  13. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  14. Zkouška 1: Diskvalifikován

  15. Zkouška 2: 5/8, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  16. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. I. agility L: Diskvalifikován

  18. II. agility L: 7/90, 42.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. II. jumping L: Diskvalifikován

  20. I. jumping L: 5/97, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  21. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  22. 1. Zkouška LA3: 5/12, 46.16 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  23. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  25. III. jumping L: Diskvalifikován

  26. II. jumping L: 1/30, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  27. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. I. jumping L: Diskvalifikován

  29. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  31. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  32. První zkouška: 1/4, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  33. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  34. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  35. 1.běh se zónami : 7/53, 19.34 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  36. 2.běh bez zón: 7/50, 21.06 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  37. 2.běh se zónami: 4/53, 24.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  39. A3 II L: Diskvalifikován

  40. A3 I L: Diskvalifikován

  41. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  42. LA3 - I.: Diskvalifikován

  43. LA3 - II.: Diskvalifikován

  44. LA3 - III.: 2/9, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  45. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  46. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  48. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  49. A2 II L: 1/10, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  50. A2 I L: 3/10, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  51. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  52. II. zkouška LA2: 1/11, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  55. Zkouška LA2 I: 1/9, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  56. Zkouška LA2 II: 4/9, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  57. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  58. LA2 - I.: 1/13, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  59. LA2 - II.: 1/13, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  60. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  61. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  62. První zkouška: Diskvalifikován

  63. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  64. Agility Spokojeného psa L: Diskvalifikován

  65. Jacob & Joseph Jumping L: Diskvalifikován

  66. Jelenův Jumping L: 5/34, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  67. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  68. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  69. III. jumping L: 1/11, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  70. II. jumping L: Diskvalifikován

  71. I. jumping L: 3/12, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  72. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  73. Druhá zkouška: 1/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  74. První zkouška: Diskvalifikován

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  76. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA2: 6/13, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  79. Druhá zkouška LA1: 2/5, 27.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  80. První zkouška LA1: 1/5, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  81. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  82. 1. Zkouška LA1: 1/8, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  83. 2. Zkouška LA1: 1/8, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  84. 3. Jumping LA1: 4/8, 22.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  85. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  86. LA1 - I.: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  87. LA1 - II.: Diskvalifikován

  88. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  89. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  90. Jumping superhrdinů L: Diskvalifikován

  91. Kapitánský jumping L: 7/21, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  92. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  93. 1.kvalifikace: 16/38, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  94. 2.kvalifikace: 3/30, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  95. 3.kvalifikace: 9/21, 26.69 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  96. Východočeské finále: Diskvalifikován

  97. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  98. Zkouška II LA1: 1/6, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  99. Zkouška I LA1: 2/6, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  100. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  101. Agility L: 9/22, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  102. Jumping L: 3/25, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  103. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  105. 1. běh LA1: 3/13, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  106. 2. běh LA1 : 2/13, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  107. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  108. LA1 1zk: Diskvalifikován

  109. LA1 2zk: 10/14, 36.96 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  110. LA1 3zk: Diskvalifikován