Cz En

059319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Velanová, KK Šlapanice

    Člen KA

Pes

  1. Brave Heart Neverending Force, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  2. Agility / ML: 3/14, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  3. Jumping / ML: 6/14, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  4. Jumping / ML / 3: 2/10, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  5. TACHYON AGILITY / ML: 5/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  6. TACHYON JUMPING / ML: 9/18, 38.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  7. Zkouška A3 / ML: Diskvalifikován

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  9. Agility ML: 1/11, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  10. Jumping ML: 2/11, 32.76 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  11. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  12. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  13. Agility ML: 1/18, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  14. Finále Ju ML: 5/8, 29.36 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  15. Jumping ML: Diskvalifikován

  16. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  17. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  18. Agility: Diskvalifikován

  19. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/58, 37.41 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  20. Jumping: 22/58, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/59, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  22. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  23. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  24. ZKOUŠKA II.: 3/7, 41.97 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  26. III. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  30. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  31. MLA Agility 2: 10/34, 37.18 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  32. MLA Agility 3: 9/35, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  33. MLA Agility 4: Diskvalifikován

  34. MLA Jumpig 1: 12/41, 32.61 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  35. MLA Jumping 2: Diskvalifikován

  36. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  37. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  38. QA4 Agility: 16/73, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  39. QA5 Agility: Diskvalifikován

  40. QA6 Agility: Diskvalifikován

  41. QJ4 Jumping: 42/73, 42.1 s, 15.76 tr. b., 5.06 m/s

  42. QJ5 Jumping: 40/72, 43.3 s, 16.43 tr. b., 5.01 m/s

  43. QJ6 Jumping: 45/69, 37.39 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  44. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 2/55, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  47. Jumping I: 30/56, 36.76 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  48. Jumping II: 14/57, 39.6 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  49. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  50. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 3/25, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  52. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: 9/47, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  53. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 9/29, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  54. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  55. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 11/31, 40.99 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  56. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 2/47, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  57. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  58. 1. Agility L - Z l e t.: 4/29, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  59. 2. Agility L - Z l e t.: 3/29, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  60. 3. Jumping L - Z l e t.: 16/28, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  61. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  62. QA1 Agility: 6/108, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  63. QA2 Agility: 37/107, 39.26 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  64. QA3 Agility: 29/66, 43.21 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ3 Jumping: 19/104, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  68. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  69. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  73. Agility MLA: 1/13, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  74. Jumping MLA: 1/13, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  75. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  76. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  77. Agility ML: Diskvalifikován

  78. Jumping ML: Diskvalifikován

  79. Zkouška MLA3: 2/7, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  80. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  81. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška MLA3: 1/3, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  83. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  84. 1. Zkouška LA3: 3/9, 31.95 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  85. 2. Zkouška LA3: 1/9, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  86. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  87. Agility ML: Diskvalifikován

  88. Jumping ML: 1/13, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  89. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  90. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  91. Agility Individual: 11/34, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  92. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Individual: Diskvalifikován

  94. Jumping Squads as Individual: 28/34, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  95. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  96. Trial I.: Diskvalifikován

  97. TRIAL II.: Diskvalifikován

  98. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  99. Agility Large Ne: 4/33, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  100. Agility Large So: Diskvalifikován

  101. Jumping Large Ne: 3/34, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  102. Jumping Large So: Diskvalifikován

  103. LA3 Ne: Diskvalifikován

  104. LA3 So: Diskvalifikován

  105. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  106. 1. Zkouška LA2: 1/19, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  107. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. 3. Zkouška LA2: 1/19, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  109. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  110. Agility L: Diskvalifikován

  111. Jumping L: 2/39, 34.47 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  112. Zkouška LA2: 2/9, 33.9 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  113. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  114. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. 3. Zkouška LA2: 1/8, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  117. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  118. 1. Jumping L: 2/25, 33.15 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  119. 2. Jumping L: 5/24, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  120. Agility L: 3/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  121. Agility L: 11/25, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  122. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  123. Agility I: 2/28, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  124. Agility II: Diskvalifikován

  125. Jumping I: 3/28, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  126. Jumping II: 12/28, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  127. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  128. Agility Trial I: 1/5, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  129. Agility Trial II: Diskvalifikován

  130. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  131. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA2: 1/7, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  133. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  134. Agility L: Diskvalifikován

  135. Jumping L: 1/20, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  136. ZkouškaLA1: 1/8, 29.57 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  137. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  138. TRIAL I.: 2/12, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  139. TRIAL II.: 1/12, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  140. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  141. 1. Zkouška LA1: 1/5, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  142. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  144. Agility LA: Diskvalifikován

  145. Jumping LA: 9/32, 51.45 s, 14.45 tr. b., 3.62 m/s

  146. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  148. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  150. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  151. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška MLA1: 1/8, 30.94 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s