Cz En

061719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Šulcová

    Člen KA

Pes

  1. Bye and away Orange Cherusker, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  2. Agility III / L: Diskvalifikován

  3. Agility II / L: 13/30, 49.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  4. Agility I / L: 1/30, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: 7/100, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  8. Jumping: 58/101, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  10. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  11. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  14. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  15. 2 zkouška A3 L: Diskvalifikován

  16. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  17. Agility 2 L: 10/84, 36.45 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  18. Jumping 1 L: 40/87, 43.14 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  19. Jumping 2 L: 23/79, 33.84 s, 5.0 tr. b., 6.5 m/s

  20. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  21. 1. zkouška A3 L: 7/13, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  22. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  24. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  27. Agility 1 L: 30/92, 42.68 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  28. Agility 2 L: Diskvalifikován

  29. Jumping 1 L: 2/91, 36.04 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  30. Jumping 2 L: 15/90, 37.71 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  31. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  32. 1. Zkouška LA3: 1/10, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  34. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  38. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška LA3: 2/7, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  40. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  41. QA1 Agility: Diskvalifikován

  42. QA2 Agility: 22/107, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  43. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ2 Jumping: 32/108, 42.14 s, 5.34 tr. b., 5.22 m/s

  45. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  46. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  47. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3: 8/26, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  49. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  50. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška A3 L: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  52. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  53. 1. Zkouška LA3: 4/11, 39.14 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  54. 2. Zkouška LA3: 8/11, 41.21 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  55. 3. Zkouška LA3: 6/11, 38.13 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  56. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  57. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška LA3: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  59. 3. Zkouška LA3: 1/10, 38.72 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  60. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  61. Neděle Jumping2+3 L: 1/16, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  62. Neděle LA3 I: Diskvalifikován

  63. Neděle LA3 II: Diskvalifikován

  64. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  65. Sobota LA3 I: Diskvalifikován

  66. Sobota LA3 II: Diskvalifikován

  67. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  68. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA3: 3/15, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  70. 3. Zkouška LA3: 1/15, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  71. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  72. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA3: 5/8, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  75. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  76. 1. Zkouška LA3: 1/10, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  77. 2. Zkouška LA3: 1/10, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  78. 3. Zkouška LA3: 1/10, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  79. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  80. 1.zkouška LA2: 1/11, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  81. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  83. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  84. Jelení Agility L: 1/26, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  85. Jumping L: 7/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  86. Jumping Short L: 22/27, 24.89 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  88. 1. Zkouška LA2: 3/12, 38.26 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  89. 2. Zkouška LA2: 1/12, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  90. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  91. 1. Zkouška LA2: 4/12, 30.51 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  92. 2. Zkouška LA2: 4/12, 25.75 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  93. 3. Zkouška LA2: 9/12, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  94. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  95. 1. Zkouška LA2: 1/8, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  96. 2. Zkouška LA2: 2/8, 29.85 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  97. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  99. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  102. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška LA2: 5/13, 38.74 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  104. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  105. Agility Individual: Diskvalifikován

  106. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  107. Jumping Individual: Diskvalifikován

  108. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  109. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  110. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  114. 1.zkouška LA2: 1/8, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  115. 2.zkouška LA2: 1/8, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  116. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  117. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  121. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška LA2: 2/10, 32.49 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  123. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  124. Zkouška LA2 I.: 1/8, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  125. Zkouška LA2 II.: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA2 III.: 1/8, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  127. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  128. Agility 1 L: Diskvalifikován

  129. Agility 2 L: Diskvalifikován

  130. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  131. Jumping 2 L: 21/82, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  132. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  133. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  134. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  135. I. zkouška A1 L: 1/6, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  136. I. zkouška A1 L: 1/6, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  137. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  138. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  141. 1.zkouška LA1: 1/16, 25.68 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  142. 2.zkouška LA1: 1/16, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  143. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  144. Druhá zkouška: 1/3, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  145. První zkouška: Diskvalifikován

  146. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  147. Druhá zkouška: 1/4, 25.84 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  148. První zkouška: 1/4, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  149. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  150. Jumping I: Diskvalifikován

  151. Jumping II: 11/19, 35.75 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  152. Jumping light: 6/21, 24.45 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  153. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  154. 1. jumping L: 3/14, 28.37 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  155. 2. jumping L: Diskvalifikován

  156. 3. jumping L: 3/12, 29.86 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  157. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  158. Jumping II L A1: Diskvalifikován

  159. Jumping I L A1: 1/12, 24.57 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  160. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  161. Jumping 1: 31/53, 39.76 s, 30.0 tr. b., 4.85 m/s

  162. Jumping 2: 21/53, 36.25 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  163. Jumping 3: 20/52, 31.65 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  164. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  165. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  166. 2. jumping A1: Diskvalifikován

  167. 3. jumping A1: 10/22, 23.62 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  168. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  169. III. jumping L: Diskvalifikován

  170. II. jumping L: Diskvalifikován

  171. I. jumping L: Diskvalifikován