Cz En

066319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jourová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Bebop Chancy Remus, Sheltie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: 4/71, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  3. Agility II: 14/67, 51.36 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. Jumping I: 3/71, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  5. Jumping II: 22/62, 46.18 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  6. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  7. 1. Zkouška MA2: 1/5, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  8. 2. Zkouška MA2: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  9. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  10. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  11. Agility Individual: 12/67, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  12. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Individual: 16/70, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: 27/72, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  15. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  16. Agility M: Diskvalifikován

  17. Jumping M: 16/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  18. Tuneliáda M: 17/37, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  19. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  20. Agility Medium Ne: 5/11, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.89 m/s

  21. Agility Medium So: 1/15, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  22. Jumping Medium Ne: 2/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  23. Jumping Medium So: Diskvalifikován

  24. MA2 Ne: Diskvalifikován

  25. MA2 So: Diskvalifikován

  26. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  27. Agility Open: 2/17, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  28. Agility Trial: 2/6, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  31. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška MA2: 2/5, 49.91 s, 7.91 tr. b., 3.45 m/s

  33. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. Agility I: 5/64, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Agility II: 15/62, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  37. Jumping I: 26/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  38. Jumping II: 19/58, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  39. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  40. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA2: 1/8, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  42. 3. Zkouška MA2: 1/8, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  43. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  44. Canviťácký Jumping M: 3/15, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  45. Husse Jumping M: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  46. Stávečkovo jumping M: 4/15, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  48. Agility 1 M: Diskvalifikován

  49. Agility 2 M: Diskvalifikován

  50. Finále M: Diskvalifikován

  51. Jumping 1 M: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  52. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  53. Zkouška MA2: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.98 m/s

  54. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  55. Agility M: 1/22, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  56. Jumping M: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA2: 2/4, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  58. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  59. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA2 II: 2/6, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  61. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  62. Agility M: Diskvalifikován

  63. Jumping M: 5/24, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  64. Zkouška MA2: 3/5, 61.38 s, 10.38 tr. b., 3.42 m/s

  65. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  66. II. zkouška MA1: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  67. I. zkouška MA1: 1/10, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  69. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  70. ZkA. MA1 II.: 1/8, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s