Cz En

068219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dita Korcová, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Bombastic Zazu Jump Jett Team, Pudl

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  2. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška MA2: 3/6, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  5. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  8. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  9. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  11. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  15. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  16. 2.kvalifikace: 5/15, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  17. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  19. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  20. I. Zk MA1: 1/5, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Zkouška 1: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. Zkouška 2: Diskvalifikován

  25. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  26. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  27. I. zkouška A1 M: 1/4, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  28. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  29. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  32. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  33. 1. Zkouška MA1: 1/3, 28.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  34. 2. Zkouška MA1: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  37. 1.zkouška: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška: Diskvalifikován

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  41. agility open M: Diskvalifikován

  42. Jumping open M: Diskvalifikován

  43. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  44. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  45. Jumping Open I: Diskvalifikován

  46. Jumping Open II: 9/17, 39.26 s, 10.26 tr. b., 3.72 m/s

  47. Jumping Open III: Diskvalifikován

  48. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  49. Jumping: Diskvalifikován

  50. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  51. Agility M sobota: Diskvalifikován

  52. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  53. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  54. Zkouška MA1 neděle: Diskvalifikován

  55. Zkouška MA1 sobota: Diskvalifikován

  56. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  57. Zkouška MA1 I: 3/12, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  58. Zkouška MA1 II: 3/12, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s