Cz En

074119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Červená, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Fixa Novterpod, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: 4/21, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  3. Jumping II: Diskvalifikován

  4. Jumping light: 3/21, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  5. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  6. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  7. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  9. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  10. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  11. Jumping družstev BO: 10/27, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Jumping jednotlivců BO: 4/28, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  14. Agility L: Diskvalifikován

  15. Jumping L: 1/14, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  16. Zkouška LA3 : 1/6, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  17. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  18. Agility: 6/29, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  19. Jumping L2: Diskvalifikován

  20. Zkouška L2: 1/8, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  21. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  22. dr.A2: 1/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  23. pr.A2: 4/11, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  25. 2. zkouška: 3/5, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  26. I. zkouška: 1/5, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  27. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  28. Agility senioři: 1/3, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  29. Jumping senioři: 1/3, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  30. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  31. 1. zkouška: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška: 1/8, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  33. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  34. ZkA. LA2 I.: 2/14, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  35. ZkA. LA2 II.: 3/14, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  37. II. zkouška: 2/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  38. I. zkouška: 4/7, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  39. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  40. 1 zkouška A2: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  43. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  44. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  46. ZkA. LA1 I.: 3/14, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. ZkA. LA1 II.: 2/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  48. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  49. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  50. První zkouška: 2/8, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  51. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  52. III. zkouška LA1: 4/12, 51.41 s, 12.41 tr. b., 2.9 m/s

  53. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. I. zkouška LA1: 1/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  56. Jump Zk LA1 I.: Diskvalifikován

  57. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován