Cz En

082419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Mixová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Valerie Shadow of Aire, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  2. Agility III / ML: Diskvalifikován

  3. Agility II / ML: Diskvalifikován

  4. Agility I / ML: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  6. 1.zkouška MLA3: 1/4, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  7. 2.zkouška MLA3: 1/4, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 1/58, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 38/58, 37.74 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 1/59, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  13. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  14. JUMPING LEHKÝ ML: 1/10, 25.34 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  15. JUMPING STANDARD II ML: Diskvalifikován

  16. JUMPING STANDARD I ML: 1/11, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  17. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE ML: 1/5, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  18. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  19. Agility 1 ML: 7/48, 35.39 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  20. Agility 2 ML: 2/48, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  21. Jumping 1 ML: 15/49, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  22. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  23. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  24. 1. zkouška A3 ML: 3/5, 38.61 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  25. 2. zkouška A3 ML: 1/5, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  26. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  27. 1.zkouška MLA3: 1/3, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  28. 2.zkouška MLA3: 1/3, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  30. Agility 1 ML: 14/45, 46.3 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  31. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  32. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 ML: 2/43, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  34. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  35. 1. Zkouška MLA3: 1/9, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. 2. Zkouška MLA3: 2/8, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  38. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 10/25, 45.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  39. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  40. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: 7/47, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  41. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  42. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  43. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  44. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 1/47, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  45. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  46. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška MLA3: 1/6, 40.58 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  48. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  49. Zkouška ML A3 I: 1/2, 43.16 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  50. Zkouška ML A3 II: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  52. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška MLA3: 1/5, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  55. 1. Zkouška MLA3: 1/8, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  56. 2. Zkouška MLA3: 1/8, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  57. 3. Zkouška MLA3: 5/8, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  58. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  59. 1.Zk. MLA3 neděle: 1/4, 47.96 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  60. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 38.48 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  61. 2.Zk. MLA3 neděle: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. 3.Zk. MLA3 neděle: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  66. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška MLA2: 1/8, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  68. 3. Zkouška MLA2: 1/8, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  69. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  70. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  72. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  73. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  74. 1. Jumping ML: 1/10, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  75. 2. Jumping ML: 1/10, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  76. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  77. 4. Jumping ML: 2/10, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  78. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  79. 1. Zkouška MLA2: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  80. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  81. 3. Zkouška MLA2: 3/7, 36.66 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  82. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  83. Agility I 500: Diskvalifikován

  84. Agility II 500: Diskvalifikován

  85. Agility III 500: Diskvalifikován

  86. Jumping I 500: Diskvalifikován

  87. Jumping II 500: Diskvalifikován

  88. Jumping III 500: Diskvalifikován

  89. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  90. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  91. MLA2 So I: Diskvalifikován

  92. MLA2 So II: 1/5, 38.3 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  94. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  95. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  96. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 33.4 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  97. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  98. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška MLA2: 1/2, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  101. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  102. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  104. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  105. 1. Zkouška MLA2: 2/7, 34.78 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  106. 2. Zkouška MLA2: 2/7, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  107. 3. Zkouška MLA2: 1/7, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  108. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  109. 1.zkouška MLA2: 3/8, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  110. 2.zkouška MLA2: 1/8, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  111. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  112. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 3/18, 31.44 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  113. Agility Spokojenypes.cz ML: 4/18, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  114. Jelení Jumping Short ML: 10/21, 22.38 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  115. PetExpert Jumping ML: Diskvalifikován

  116. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  117. 1. Zkouška MLA1: 2/5, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  118. 2. Zkouška MLA1: 1/5, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  119. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  120. 1. Jumping ML: 1/15, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  121. 2. Jumping ML: 7/15, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  122. 3. Jumping ML: 12/15, 26.22 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  123. 4. Jumping ML: Diskvalifikován

  124. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  125. 1. Zkouška MLA1: 2/7, 29.95 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  126. 2. Zkouška MLA1: 2/7, 28.64 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  127. 3. Zkouška MLA1: 3/7, 30.76 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  128. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  129. 1.zkouška MLA1: 1/8, 28.77 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  130. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  131. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  132. 1. Zkouška MLA1: 2/6, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  133. 2. Zkouška MLA1: 3/6, 30.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  134. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  135. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  136. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška MLA1: 1/2, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  138. 3. Zkouška MLA1: 1/2, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  139. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  140. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  141. 2.zkouška MLA1: 1/7, 27.05 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  142. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  143. Zkouška MLA1 I.: 2/11, 28.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  144. Zkouška MLA1 II.: 3/11, 24.77 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  145. Zkouška MLA1 III.: 3/11, 29.19 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  146. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  147. 1. Zkouška MLA1: 2/3, 25.41 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  148. 2. Zkouška MLA1: 2/3, 29.78 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  149. 3. Zkouška MLA1: 2/3, 31.48 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  150. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  151. Druhá zkouška: 1/3, 26.12 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  152. První zkouška: 2/3, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  153. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  154. Agility Open ML: Diskvalifikován

  155. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  156. ZkA. MLA1: 1/1, 35.97 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  157. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  158. Jumping A1: 8/13, 19.02 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  159. Zkoušky Agility: 4/13, 24.33 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  160. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  161. II. zkouška A1 ML: 1/3, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  162. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  163. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  164. LA1 I: 4/14, 25.63 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  165. LA1 II: Diskvalifikován

  166. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  167. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  168. I, zkouška A1 L: 3/9, 24.28 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  169. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  170. ZkA. LA1 I.: 11/14, 33.08 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  171. ZkA. LA1 II.: 5/14, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  172. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  173. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. I. zkouška LA1: Diskvalifikován