Cz En

088019

  1. Kategorie: A3
  2. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Nilsa Petit Jerloust of My Queen, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 19/58, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 38/59, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  6. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  7. Zkouška I.: 2/6, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  8. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  9. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  10. MLA Agility 2: Diskvalifikován

  11. MLA Jumpig 1: Diskvalifikován

  12. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  13. Agility I: Diskvalifikován

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: 33/44, 36.74 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  16. Jumping II: Diskvalifikován

  17. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  18. QA1 Agility: Diskvalifikován

  19. QA2 Agility: 59/107, 39.85 s, 30.0 tr. b., 5.5 m/s

  20. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ3 Jumping: 38/104, 40.55 s, 31.97 tr. b., 5.03 m/s

  23. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  24. Agility 1 - Large: Diskvalifikován

  25. Agility 2 - Large: 21/47, 32.14 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  26. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  27. Jumping 2 - Large: 22/45, 27.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  28. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  29. TRIAL I.: 1/6, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  30. TRIAL II.: 1/6, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  31. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  32. Agility I 500: 9/26, 46.06 s, 30.0 tr. b., 5.04 m/s

  33. Agility II 500: Diskvalifikován

  34. Agility III 500: Diskvalifikován

  35. Jumping I 500: Diskvalifikován

  36. Jumping II 500: Diskvalifikován

  37. Jumping III 500: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  39. TRIAL I.: 2/8, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  40. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  41. II. zkouška: Diskvalifikován

  42. I. zkouška: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  44. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  45. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  46. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  47. Finále: 7/11, 37.02 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  48. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  49. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  50. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  51. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  52. 1. zkouška: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška: Diskvalifikován

  54. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  55. 1. zkouška: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška: Diskvalifikován

  57. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  58. TRIAL I.: Diskvalifikován

  59. TRIAL II.: 1/1, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  60. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  61. Trial I.: Diskvalifikován

  62. Trial II.: 2/2, 31.42 s, 15.0 tr. b., 5.57 m/s

  63. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  64. TRIAL I.: Diskvalifikován

  65. TRIAL II.: Diskvalifikován

  66. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  67. Zk. 1: 2/8, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. Zk. 2: 2/8, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  69. Zk. 3: Diskvalifikován

  70. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  71. Agility Individual: Diskvalifikován

  72. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  73. Jumping Individual: Diskvalifikován

  74. Jumping Squads as Individual: 31/34, 36.55 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  75. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  76. Trial I.: Diskvalifikován

  77. TRIAL II.: Diskvalifikován

  78. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  79. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  81. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  82. 1. zkouška: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška: Diskvalifikován

  84. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  85. TRIAL I.: Diskvalifikován

  86. TRIAL II.: 1/5, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  87. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  88. TRIAL I.: 3/6, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  89. TRIAL II. : Diskvalifikován

  90. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  91. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  92. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  93. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  94. zkouška MLA2 1: 2/5, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  95. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  96. zkouška MLA2 3: 1/5, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  97. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  98. Zkouška I: 2/3, 40.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  99. Zkouška II: Diskvalifikován

  100. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  101. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  102. MLA2 - II.: Diskvalifikován

  103. MLA2 - III.: 1/5, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  104. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  105. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  106. JUMPING II. A2 + A3: 1/6, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  107. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  108. ZkA I Agility: 4/5, 35.17 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  109. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  110. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  111. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: Diskvalifikován

  114. Jumping I: 4/28, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  115. Jumping II: 13/28, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  116. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  117. Agility Trial I: 1/4, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  118. Agility Trial II: 1/4, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  119. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  120. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  121. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  122. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  123. TRIAL I.: 1/4, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  124. TRIAL II.: 1/4, 24.96 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  125. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  126. 7.studenecká: Diskvalifikován

  127. 8.studenecká: Diskvalifikován

  128. 9.studenecká: 1/7, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  129. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  130. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  132. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  133. Trial I.: Diskvalifikován

  134. Trial II.: Diskvalifikován

  135. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  136. Agility ML: Diskvalifikován

  137. Jumping ML: Diskvalifikován

  138. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  139. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  140. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  141. Jumping 1: Diskvalifikován

  142. Jumping 2: Diskvalifikován

  143. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  144. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  146. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  147. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  148. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován