Cz En

089319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kolaříková

    Člen KA

Pes

  1. Arty Od Lomu Leštinka, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  4. Jumping: 23/101, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 26/102, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  6. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  7. 1. zkouška A3 ML: 1/2, 42.52 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  8. 2 zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  9. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  10. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  11. MLA Agility 2: 9/34, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  12. MLA Agility 3: 3/35, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  13. MLA Jumpig 1: Diskvalifikován

  14. MLA Jumping 2: 5/27, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  15. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  16. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  17. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  18. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  19. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  20. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 16/31, 43.29 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  21. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 11/47, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  22. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  23. Agility I 600: 11/36, 43.33 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  24. Agility II 600: 12/35, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  25. Agility III 600: Diskvalifikován

  26. Jumping I 600: Diskvalifikován

  27. Jumping II 600: Diskvalifikován

  28. Jumping III 600: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  30. 1. Zkouška LA3: 1/9, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  31. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  33. Agility Individual: 10/85, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. Agility Squads as Individual: 17/94, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. Jumping Individual: 8/94, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  36. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  38. Agility Individual - J: 17/32, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  39. Agility Squads as Individual: 14/44, 48.01 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  40. Jumping Individual - J: 3/32, 42.7 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  41. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  42. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  43. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3: 3/9, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. Jumping 1 L: 7/19, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  46. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  47. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  48. Agility L: Diskvalifikován

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Zkouška L A3 - Ne: 4/7, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  52. 1. Zkouška LA3: 1/7, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  53. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  55. 1. zkouška: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška: 1/7, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  57. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  58. Agility 1 L: 12/82, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  59. Agility 2 L: Diskvalifikován

  60. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  61. Jumping 2 L: 7/82, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  62. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  63. Zkouška LA2: 1/11, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  64. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  65. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  66. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  67. I. Zk LA2: 1/5, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  68. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  69. Agility L: Diskvalifikován

  70. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA2: 4/9, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  72. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  73. 1. běh LA2: 6/14, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  75. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  76. 1. zkouška: 1/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  77. 2. zkouška: 5/14, 40.51 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  78. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  79. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  80. Agility Spokojenypes.cz L: 9/26, 55.52 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  81. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  82. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  83. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  84. 1. Zkouška LA2: 1/11, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  85. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  87. Agility J Individual: 13/51, 53.29 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  88. Agility Squads: 5/61, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  90. Jumping Squads: 16/61, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  91. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  92. II. zkouška A1 L: 1/11, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  95. Jumping Open L: Diskvalifikován

  96. ZkA. LA1 I.: 1/10, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  97. ZkA. LA1 II.: 3/10, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  98. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  99. 1. Zkouška LA1: 3/9, 40.01 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  100. 2. Zkouška LA1: 4/10, 29.46 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  101. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  102. LA1 - I.: Diskvalifikován

  103. LA1 - II.: Diskvalifikován

  104. LA1 - III.: Diskvalifikován

  105. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  106. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  107. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  108. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  109. Jumping 1 - L: 6/29, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  110. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  111. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  112. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  113. II. Zk LA1: 1/6, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  114. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  116. III. jumping L: 9/30, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  117. II. jumping L: Diskvalifikován

  118. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. I. jumping L: Diskvalifikován

  120. I. zkouška LA1: Diskvalifikován