Cz En

003220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Košek, Agility Sultánci

    Člen KA

Pes

  1. Ametrine Dream Freaysway, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  2. 1.zkouška: 4/7, 36.24 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. 2.zkouška: 3/7, 47.7 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  4. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  5. II. zkouška: Diskvalifikován

  6. I. zkouška: Diskvalifikován

  7. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  8. Agility: Diskvalifikován

  9. Jumping: 6/16, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  10. Zkouška neděle 1 : 1/4, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  11. Zkouška neděle 2: 3/4, 30.66 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  13. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  14. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška: 4/6, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  17. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  20. 1.zkouška: 2/10, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  21. 2.zkouška: Diskvalifikován

  22. 3.zkouška: 3/10, 38.54 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  23. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  24. 1.zkouška A2 L: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška A2 L: 3/5, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  26. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  27. II. zkouška: 1/4, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  28. I. zkouška: 1/4, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  30. 1.zkouška: 2/4, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  31. 2.zkouška: 2/4, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  32. 3.zkouška: 1/4, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  34. 1.zkouška: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška: 1/7, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  36. 3.zkouška: Diskvalifikován

  37. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  38. ČT - 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  39. ČT - 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  40. PÁ - 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  41. PÁ - 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  42. SO - 1. zkoušku A2 L: Diskvalifikován

  43. SO - 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  45. II. zkouška: Diskvalifikován

  46. I. zkouška: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  48. II. zkouška: 1/4, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  49. I. zkouška: 1/4, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  50. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  51. 1. zkouška: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška: 3/7, 49.37 s, 15.37 tr. b., 3.91 m/s

  53. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  54. Zkouška 1: Diskvalifikován

  55. Zkouška 2: Diskvalifikován

  56. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  57. 1.zkouška: Diskvalifikován

  58. 2.zkouška: 4/10, 40.77 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  59. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  60. 1.zkouška: 5/7, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  61. 2.zkouška: Diskvalifikován

  62. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  63. 1.zkouška: 2/4, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  64. 2.zkouška: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  66. 1. zkouška: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška: 5/7, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  68. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  69. Agility 1 L: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  72. 1. zkouška: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška: Diskvalifikován

  74. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  75. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA2: 8/16, 34.01 s, 15.0 tr. b., 5.53 m/s

  77. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  79. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  83. Jumping I: 8/21, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  84. Jumping II: Diskvalifikován

  85. Jumping light: 7/21, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  86. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  87. II. zkouška: Diskvalifikován

  88. I. zkouška: 1/11, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  89. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  90. 1.kvalifikace: 4/38, 31.72 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  91. 2.kvalifikace: 7/38, 29.06 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  92. Finále: Diskvalifikován

  93. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  94. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  95. Jumping Squads as Individual: 76/108, 42.11 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  96. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  97. Agility 1: Diskvalifikován

  98. Finále: Diskvalifikován

  99. Jumping 1: Diskvalifikován

  100. Jumping 2: 7/15, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  101. Zkouška 1: Diskvalifikován

  102. Zkouška 2: 2/8, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  103. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  104. Agility: Diskvalifikován

  105. Jumping : 5/18, 28.64 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  106. Zkoušky: Diskvalifikován

  107. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  108. Agility L: 6/14, 40.9 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  109. Jumping L: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  112. 1. zkouška: 4/18, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  113. 2. zkouška: Diskvalifikován

  114. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  115. II. zkouška A1 L: 1/9, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  116. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  117. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  118. Agility LVT L: 10/22, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  119. Jumping L: Diskvalifikován

  120. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  121. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  122. 1.zkouška: 1/9, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  123. 2.zkouška: Diskvalifikován

  124. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  125. I. agility L: Diskvalifikován

  126. II. agility L: Diskvalifikován

  127. II. jumping L: Diskvalifikován

  128. I. jumping L: 31/97, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  129. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  130. Agility Trial I: Diskvalifikován

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  133. III. jumping L: Diskvalifikován

  134. II. jumping L: Diskvalifikován

  135. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. I. jumping L: 13/30, 41.34 s, 15.34 tr. b., 4.14 m/s

  137. I. zkouška LA1: 2/8, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  138. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  139. II. zkouška: Diskvalifikován

  140. I. zkouška: Diskvalifikován

  141. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  142. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška A1: 2/6, 38.5 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  144. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  145. 7.studenecká: 7/11, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. 8.studenecká: 7/11, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  147. 9.studenecká: 7/11, 34.39 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  148. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  149. 4.studenecká: 1/16, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  150. 5.studenecká: 3/17, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  151. 6.studenecká: Diskvalifikován