Cz En

004220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radomila Schmiedová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Astral Hetty Breembark, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  5. 1. Jumping M: 2/12, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  6. 2. Jumping M: 2/13, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  7. 3. Jumping M: 2/13, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  8. 4. Jumping M: 1/13, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  9. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  10. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA3: 9/12, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  12. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  13. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  14. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MA3: 6/6, 58.15 s, 18.15 tr. b., 3.78 m/s

  16. 3. Zkouška MA3: 3/6, 53.45 s, 8.45 tr. b., 4.12 m/s

  17. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  18. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  19. ZkA. I. MA3: 4/11, 45.51 s, 1.51 tr. b., 4.09 m/s

  20. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  21. 1. běh MA 2: 2/5, 45.22 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  22. 2. běh MA 2: 1/5, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  24. Agility "t-shock" M: 10/23, 50.89 s, 14.89 tr. b., 3.6 m/s

  25. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 11/17, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  26. Zkouška "Tam a zpět" MA2: Diskvalifikován

  27. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  28. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška MA2: 1/4, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  30. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  31. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška MA2: 3/7, 57.23 s, 11.23 tr. b., 3.41 m/s

  33. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  34. Agility M: 6/17, 49.68 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  35. Jumping M: 6/17, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  36. Zkouška MA2: 1/3, 49.56 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  37. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  38. 1. Zkouška MA2: 1/3, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. 2. Zkouška MA2: 1/3, 53.56 s, 14.56 tr. b., 3.38 m/s

  40. 3. Zkouška MA2: 2/3, 46.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  41. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  42. Neděle Jumping2+3 M: 9/16, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  43. Neděle MA2 I: Diskvalifikován

  44. Neděle MA2 II: 2/6, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  45. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  46. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  47. 1. Zkouška MA2: 4/7, 48.19 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  48. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška MA2: 2/7, 53.87 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  50. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  51. Jumping 2+3 M: 2/21, 48.33 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. MA2 So I: 1/7, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  53. MA2 So II: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  55. 1.zkouška MA2: 1/8, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  56. 2.zkouška MA2: 3/8, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  57. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  58. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MA2: 4/7, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  60. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  61. MA2 I.: Diskvalifikován

  62. MA2 II.: 1/6, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  63. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  64. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: 5/24, 49.35 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  65. Jumping FirstAnimal M: 8/25, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M: 3/7, 47.17 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  67. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  68. 1. Zkouška MA2: 1/6, 36.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  69. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  70. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  71. Druhá zkouška: 1/4, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. První zkouška: Diskvalifikován

  73. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  74. 1.zkouška MA2: 5/7, 50.62 s, 5.62 tr. b., 3.91 m/s

  75. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  76. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  77. 1. Zkouška MA2: 4/7, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  78. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  79. 3. Zkouška MA2: 3/7, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  80. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  81. 1.zkouška MA2: 1/3, 55.21 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  82. 2.zkouška MA2: 1/3, 48.06 s, 9.06 tr. b., 3.45 m/s

  83. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  84. Zkouška M A2 - I.: Diskvalifikován

  85. Zkouška M A2 - II. : Diskvalifikován

  86. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  87. 1.zkouška MA2: 2/6, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  88. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  89. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  90. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  92. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  93. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  95. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  96. 1. Zkouška MA1: 2/6, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  97. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  98. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  99. Zkouška MA1 I.: 1/4, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  100. Zkouška MA1 II.: 2/4, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  101. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  102. Druhá zkouška: 1/3, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  103. První zkouška: Diskvalifikován

  104. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  105. Agility M: Diskvalifikován

  106. Jumping M: Diskvalifikován

  107. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  108. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  109. Agility M: 4/12, 46.97 s, 13.97 tr. b., 3.43 m/s

  110. Jumping M: 4/12, 36.73 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  111. Zkouška MA1: 2/7, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  112. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  113. Jumping: 6/18, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  115. 2. zkouška: 2/6, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  116. I. zkouška: 2/6, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  117. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  118. MA1 - I.: Diskvalifikován

  119. MA1 - II.: 2/6, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  120. MA1 - III.: 2/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  121. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  122. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  123. 2. Zkouška MA1: 4/7, 46.06 s, 16.06 tr. b., 3.43 m/s

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  125. Druhá zkouška: 1/2, 36.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  126. První zkouška: 2/2, 43.35 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s