Cz En

007520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Borůvková, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Bailey Orlický poklad, Pudl vícebarevný

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  2. 1.zkouška: 2/3, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  3. 2.zkouška: 1/4, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility 1 S: Diskvalifikován

  6. Agility 2 S: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 S: 3/35, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  8. Jumping 2 S: 10/32, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  9. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  10. 1. zkouška: 2/3, 37.97 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  11. 2. zkouška: 3/3, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  13. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. I. Zkouška SA2: 1/5, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  16. Agility 1 S: 21/40, 52.53 s, 6.53 tr. b., 4.13 m/s

  17. Agility 2 S: Diskvalifikován

  18. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  20. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  21. Zkouška neděle 1 : 1/2, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  22. Zkouška neděle 2: 1/2, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  24. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška: 1/2, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  26. Tuneliáda A2+A3: 11/13, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  27. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  28. Jumping III. S: Diskvalifikován

  29. Jumping II. S: 3/19, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  30. Jumping I. S: 6/20, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  31. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  32. 1. zkouška A2 S: 1/2, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  33. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  35. 1.zkouška: 2/4, 53.17 s, 6.17 tr. b., 3.71 m/s

  36. 2.zkouška: Diskvalifikován

  37. 3.zkouška: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  39. II. zkouška: Diskvalifikován

  40. I. zkouška: 3/3, 39.6 s, 5.6 tr. b., 3.84 m/s

  41. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  42. 1.zkouška: Diskvalifikován

  43. 2.zkouška: Diskvalifikován

  44. 3.zkouška: Diskvalifikován

  45. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  46. SO - 1. zkoušku A2 S: Diskvalifikován

  47. SO - 2. zkouška A2 S: 1/4, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  48. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  49. III. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  50. IV. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  51. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  52. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  53. Zkouška I.SA2: Diskvalifikován

  54. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  55. II. zkouška: 1/3, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  56. I. zkouška: 2/3, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  57. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  58. 1.kvalifikace: 1/15, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  59. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  60. 3.kvalifikace: 5/14, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  61. Finále: Diskvalifikován

  62. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  63. Agility S: 5/19, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  64. Jumping S: Diskvalifikován

  65. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  67. II. zkouška: Diskvalifikován

  68. I. zkouška: 2/2, 48.19 s, 10.19 tr. b., 3.28 m/s

  69. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  70. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  71. Agility Squads as Individual: 26/44, 50.01 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  72. Jumping Individual - D: 2/14, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  73. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  74. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  75. 1.zkouška: 3/3, 50.31 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  76. 2.zkouška: Diskvalifikován

  77. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  78. 1.zkouška: 1/3, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  79. 2.zkouška: 1/3, 58.28 s, 9.28 tr. b., 3.29 m/s

  80. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  81. Agility: Diskvalifikován

  82. Jumping S2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  83. Zkouška S2: Diskvalifikován

  84. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  85. Jumping 1 - A2+A3: 3/5, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  86. Jumping 2 - A2+A3: 4/5, 45.32 s, 8.32 tr. b., 3.71 m/s

  87. Jumping 3 - A2+A3: 2/5, 28.63 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  88. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  89. 1.zkouška: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška: Diskvalifikován

  91. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  92. 1. zkouška: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  93. 2. zkouška: Diskvalifikován

  94. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  95. 1.zkouška: 3/5, 56.12 s, 33.12 tr. b., 2.69 m/s

  96. 2.zkouška: 1/5, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  97. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  98. 1. zkouška: 3/6, 45.87 s, 10.87 tr. b., 3.47 m/s

  99. 2. zkouška: 1/6, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  100. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  101. Jumping I: Diskvalifikován

  102. Jumping II: 6/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  103. Jumping light: 7/9, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  104. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  105. II. zkouška: Diskvalifikován

  106. I. zkouška: 1/1, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  107. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  108. 1.kvalifikace: 7/11, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  109. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  110. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  112. Jumping 2: Diskvalifikován

  113. Zkouška 2: 4/6, 43.5 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  114. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Jumping : Diskvalifikován

  117. Zkoušky: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  119. Jumping light: 6/11, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  120. Jumping open: 3/11, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  121. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  122. Agility S: 7/13, 52.19 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  123. Jumping S: 9/12, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  124. Zkouška SA1: 2/5, 48.44 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  125. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  126. Agility D Individual: 7/15, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  127. Agility Squads: Diskvalifikován

  128. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  129. Jumping Squads: 21/43, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  130. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  131. Agility: 7/17, 53.72 s, 3.72 tr. b., 3.72 m/s

  132. Jumping S1: 3/7, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  133. Zkouška S1: 1/7, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  134. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  135. 1.zkouška: 2/6, 42.38 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  136. 2.zkouška: 3/6, 48.36 s, 7.36 tr. b., 3.43 m/s

  137. Jumping: 8/19, 50.27 s, 20.27 tr. b., 3.42 m/s

  138. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  139. 1.zkouška: Diskvalifikován

  140. 1.zkouška: Diskvalifikován

  141. 2.zkouška: Diskvalifikován

  142. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  143. III. jumping S: Diskvalifikován

  144. II. jumping S: Diskvalifikován

  145. I. jumping S: Diskvalifikován

  146. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  147. II. zkouška: Diskvalifikován

  148. I. zkouška: 3/4, 61.23 s, 20.23 tr. b., 2.94 m/s