Cz En

012920

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Hledíková

    Člen KA

Pes

  1. Blackberry Jaypeez, Americký bezsrstý terier

Výsledky

  1. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  2. ZkA. II. SA2: 3/5, 60.28 s, 17.28 tr. b., 3.35 m/s

  3. ZkA. I. SA2: 2/5, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  4. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  5. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  8. ZkA. III. SA1: Diskvalifikován

  9. ZkA. II. SA1: 2/4, 39.71 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  10. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  11. 1. Zkouška SA1: 2/4, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  12. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  14. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  15. Zkouška S A1 I: Diskvalifikován

  16. Zkouška S A1 II: 3/4, 60.04 s, 11.04 tr. b., 3.06 m/s

  17. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  18. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška SA1: 2/4, 55.47 s, 9.47 tr. b., 2.92 m/s

  20. 3. Zkouška SA1: 1/4, 43.09 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  21. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  22. Agility 1 - Small: 20/35, 34.31 s, 1.31 tr. b., 3.91 m/s

  23. Agility 2 - Small: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 - Small: 20/34, 35.9 s, 7.9 tr. b., 3.62 m/s

  25. Jumping 2 - Small: 21/35, 30.92 s, 7.92 tr. b., 4.2 m/s

  26. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  27. Czech Imp Jump Small: 18/25, 29.5 s, 3.5 tr. b., 3.69 m/s

  28. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 - Small: 11/25, 75.97 s, 27.97 tr. b., 2.63 m/s

  30. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  31. Agility open S sobota: Diskvalifikován

  32. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  33. Jumping S sobota: Diskvalifikován

  34. Zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA1 sobota: Diskvalifikován

  36. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  37. 1. Zkouška SA1: 3/9, 61.17 s, 16.17 tr. b., 2.45 m/s

  38. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  39. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  40. 1. Zkouška SA1: 2/3, 51.68 s, 16.68 tr. b., 3.08 m/s

  41. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  42. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  44. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  45. První zkouška: Diskvalifikován

  46. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  47. Czech Imp Jump Small: 23/30, 40.34 s, 20.34 tr. b., 3.07 m/s

  48. Jumping 1 - Small: 20/30, 53.07 s, 15.07 tr. b., 3.67 m/s

  49. Jumping 2 - Small: 22/30, 50.22 s, 10.22 tr. b., 4.04 m/s

  50. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  51. 1. Zkouška SA1: 3/6, 59.07 s, 25.07 tr. b., 2.54 m/s

  52. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  54. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  57. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  58. Agility S: Diskvalifikován

  59. Jumping S: Diskvalifikován

  60. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  61. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  62. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  64. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  65. 1. běh SA1 : 4/9, 48.91 s, 15.91 tr. b., 3.58 m/s

  66. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  67. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  68. Jumping A1: 3/10, 25.57 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  69. Zkoušky Agility: 7/10, 34.1 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  70. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  71. 1. zkouška: 5/8, 46.24 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  72. 2. zkouška: Diskvalifikován

  73. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  74. Jumping: Diskvalifikován

  75. Zkouška 1: 2/4, 49.34 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  76. Zkouška 2: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  78. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  80. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  81. 1. běh SA1 : Diskvalifikován

  82. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  83. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  84. 2. zkouška: 3/4, 58.42 s, 14.42 tr. b., 3.25 m/s

  85. I. zkouška: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  87. SA1 - I.: Diskvalifikován

  88. SA1 - II.: 3/5, 40.68 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  89. SA1 - III.: 3/5, 46.5 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  90. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  91. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  92. 2. běh SA1: 3/8, 48.03 s, 13.03 tr. b., 3.29 m/s

  93. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  94. Zkouška 1: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2: 3/13, 50.68 s, 7.68 tr. b., 3.0 m/s

  96. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  97. Open AGI S: Diskvalifikován

  98. Open JUMP S: Diskvalifikován

  99. Zkouška A1 S: 2/7, 54.97 s, 11.47 tr. b., 2.86 m/s

  100. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  101. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  102. ZkA. SA1 II.: 3/4, 55.59 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s