Cz En

045220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Květa Sálusová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Bara Tajfú Sobasan, Mudi

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  2. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  5. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  6. 1. Zkouška MA2: 1/5, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  7. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  9. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  10. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. 2.zkouška MA2: 2/3, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  12. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  13. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  14. Jumping OPEN I. M: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA2: 2/4, 35.96 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  16. Zkouška MA2 Neděle: Diskvalifikován

  17. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  18. 1.zkouška MA1: 1/6, 33.96 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  19. 2.zkouška MA1: 2/6, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  20. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  21. 1.zkouška: 1/7, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  22. 2.zkouška: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  24. AGILITY II M: Diskvalifikován

  25. AGILITY I M: 2/6, 41.39 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  26. FINÁLE - jumping M: 1/5, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  27. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  28. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  29. Agility 1 M: Diskvalifikován

  30. Agility 2 M: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  32. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  33. II. zkouška A1 M: 2/5, 35.82 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  34. II. zkouška A1 M: 2/5, 35.82 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  35. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  36. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  38. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MA1: 3/7, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  40. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  41. 1.zkouška MA1: 2/6, 38.92 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  42. 2.zkouška MA1: 1/6, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  43. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  44. 1. Agility M: 1/22, 29.05 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  45. 1. Jumping M: 7/22, 38.01 s, 2.01 tr. b., 3.81 m/s

  46. 2. Agility M: Diskvalifikován

  47. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  48. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  49. Agility MA: 3/19, 48.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  50. Jumping MA: Diskvalifikován

  51. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  52. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  53. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  54. První zkouška: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  56. Jumping I: 5/14, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. Jumping II: 9/14, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  58. Jumping light: 3/14, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  59. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  60. Czech Imp Jump Medium: 9/19, 25.39 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  61. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován