Cz En

001221

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Dušková, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Bea z Údolí Výrovky, Sheltie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping S2: Diskvalifikován

  4. Zkouška S2: Diskvalifikován

  5. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  6. 1.zkouška: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  9. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  10. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  11. ZkA. III. SA2: 1/1, 61.96 s, 16.96 tr. b., 3.07 m/s

  12. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  13. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  14. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  15. Agility "KRMIVA PUČÁLKA" S: Diskvalifikován

  16. Jumping A2,A3 "Grešík" S: Diskvalifikován

  17. Zkouška "Erebos Drink" SA2: Diskvalifikován

  18. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  19. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  20. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  21. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  22. Agility: Diskvalifikován

  23. Jumping: 7/9, 42.36 s, 1.36 tr. b., 4.13 m/s

  24. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  25. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  26. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  27. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  28. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška: 2/2, 67.82 s, 25.82 tr. b., 2.6 m/s

  30. Tuneliáda A2+A3: 10/13, 47.32 s, 1.32 tr. b., 2.94 m/s

  31. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  32. Jumping III. S: Diskvalifikován

  33. Jumping II. S: Diskvalifikován

  34. Jumping I. S: Diskvalifikován

  35. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  36. 2. JUMPING S: 7/12, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  37. 3. JUMPING S: Diskvalifikován

  38. I. JUMPING S: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  40. 1.zkouška: Diskvalifikován

  41. 2.zkouška: Diskvalifikován

  42. 3.zkouška: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  44. III. jumping: Diskvalifikován

  45. II. jumping: Diskvalifikován

  46. I. jumping: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  48. 1.zkouška: 1/7, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  49. 2.zkouška: Diskvalifikován

  50. 3.zkouška: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  52. 1. Zkouška SA1: 3/4, 53.04 s, 10.04 tr. b., 3.32 m/s

  53. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  54. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  55. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  58. Agility Open: Diskvalifikován

  59. Jumping Light: 4/7, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  60. Jumping Open: Diskvalifikován

  61. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  62. III. zkouška A1 S: 2/4, 44.45 s, 5.45 tr. b., 3.49 m/s

  63. IV. zkouška S: 1/4, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  64. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  65. Agility Open: Diskvalifikován

  66. Jumping Open: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  68. 1. Zkouška SA1: 2/8, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  69. 2. Zkouška SA1: 4/8, 58.63 s, 19.63 tr. b., 2.87 m/s

  70. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  72. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška SA1: 3/5, 48.62 s, 8.62 tr. b., 2.88 m/s

  74. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  75. Agility S: Diskvalifikován

  76. Agility S: Diskvalifikován

  77. Jumping S: Diskvalifikován

  78. Jumping S: Diskvalifikován

  79. Tuneliáda S : 20/24, 52.91 s, 18.91 tr. b., 3.42 m/s

  80. Tuneliáda S : 20/24, 52.91 s, 18.91 tr. b., 3.42 m/s

  81. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  82. Agility S: Diskvalifikován

  83. Jumping S: Diskvalifikován

  84. Zkouška SA1: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  86. III. Jumping A1: Diskvalifikován

  87. II. Jumping A1: Diskvalifikován

  88. I. Jumping A1: 3/4, 61.84 s, 37.44 tr. b., 2.1 m/s

  89. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Finále: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: 4/8, 55.69 s, 27.69 tr. b., 2.69 m/s

  94. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  95. 1. Zkouška SA1: 1/5, 50.1 s, 10.1 tr. b., 3.31 m/s

  96. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  98. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška SA1: 4/8, 47.98 s, 3.98 tr. b., 3.33 m/s

  100. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping S1: Diskvalifikován

  103. Zkouška S1: 2/6, 51.78 s, 13.78 tr. b., 2.82 m/s

  104. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  105. Zkouška S A1 - I.: Diskvalifikován

  106. Zkouška S A1 - II. : Diskvalifikován

  107. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  108. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  109. Zkouška SA1 Neděle: Diskvalifikován