034021

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Viktorie Klemová

    Arrow_down

Pes

  1. Haru, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  2. Agility J: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 6/29, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. Jumping J: 16/21, 48.86 s, 10.86 tr. b., 4.3 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  7. II. Zkouška MLA2: 2/5, 49.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  8. I. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  9. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  10. 1.zkouška MLA2: 2/10, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  11. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  12. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  13. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  15. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  16. 1.zkouška: Diskvalifikován

  17. 2.zkouška: Diskvalifikován

  18. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  19. 1.zkouška: Diskvalifikován

  20. 2.zkouška: 1/2, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  21. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  22. ZkA. II. MLA1: 1/8, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  23. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  24. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  25. 1.zkouška: 3/8, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  26. 2.zkouška: 6/8, 41.28 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  28. 1. zkouška: 3/8, 41.16 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  29. 2. zkouška: 1/8, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  30. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  31. II. Zkouška MLA1: 9/13, 35.95 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  32. I. Zkouška MLA1: 2/13, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  33. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  34. Zkouška II MLA1: Diskvalifikován

  35. Zkouška I MLA1: 8/10, 46.19 s, 19.19 tr. b., 3.25 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  37. III. jumping: 4/8, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  38. II. jumping: Diskvalifikován

  39. I. jumping: 6/8, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  40. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  41. Agility Open: Diskvalifikován

  42. Jumping Light: 2/11, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  43. Jumping Open: Diskvalifikován

  44. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  45. Agility ML: Diskvalifikován

  46. Jumping ML: Diskvalifikován

  47. Zkouška MLA1: 1/3, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  48. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  49. III. Jumping A1: Diskvalifikován

  50. II. Jumping A1: Diskvalifikován

  51. I. Jumping A1: 5/11, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  52. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  53. 1. zkouška: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška: 3/10, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  55. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  56. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  57. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  58. Jumping Individual - J: 10/33, 47.82 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  60. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  61. 1.zkouška: 1/5, 43.8 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  62. 2.zkouška: 3/5, 47.65 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  63. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  64. 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška: Diskvalifikován

  66. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  67. Jumping 1 - A1: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 - A1: Diskvalifikován

  69. Jumping 3 - A1: 3/9, 28.56 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s