Cz En

046421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Tobolková, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Go on Gaya z Vejřího hnízda, Manchester terier

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  2. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  4. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility 1 M: Diskvalifikován

  6. Agility 2 M: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  9. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  10. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. I. Zkouška MA2: 2/9, 38.02 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  12. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility 1 M: Diskvalifikován

  14. Agility 2 M: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  17. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  18. Agility: Diskvalifikován

  19. Jumping: Diskvalifikován

  20. Zkouška neděle 1 : 1/10, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  21. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  22. Zkouška sobota: 1/8, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  23. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  24. 1. běh A1 M: 1/3, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. 2. běh A1 M: 3/3, 39.39 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  26. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  27. 1. Zkouška: 1/9, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  28. 2. Zkouška: 3/9, 31.39 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  29. Tuneliáda A1: 4/9, 21.12 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  30. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  31. Agility 1 - Medium: 11/36, 26.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  34. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  36. 1.zkouška: 1/2, 31.63 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  37. 2.zkouška: 1/2, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  38. 3.zkouška: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  40. II. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  41. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  43. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška MA1: 2/6, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  45. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  46. III. jumpng M: 5/22, 22.76 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  47. III. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  48. II. jumping M: Diskvalifikován

  49. I. jumping M: Diskvalifikován

  50. IV. zkouška M: 5/7, 37.53 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  52. Agility Open: Diskvalifikován

  53. Jumping Light: 1/22, 24.86 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  54. Jumping Open: 2/22, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  56. 1.kvalifikace: 10/19, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  57. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  58. 3.kvalifikace: 11/19, 35.17 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  59. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  60. Zkouška 1: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2: 4/6, 31.04 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s